Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen itatót használsz kinti...

Milyen itatót használsz kinti nyulaidnál?

Figyelt kérdés
jan. 31. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Jelenleg semilyet mert belefagy a víz! a nyulak is ha lennének fűthető helyen tartanám őket legalább plusz 10 fokban különben hiába eteted lemozogja elégeti de nem fejlődik!
jan. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Belefagy a víz, de azért valamiben adni kell, létszükséglet. Ha nagyon olyan a helyzet én golyós önitatót használnék, azt úgy kell felakasztani, hogy csak a csöve lóg be, abba nem lép bele, de nagyon sűrűn kell cserélni a vizet benne. És ha a fém cső, amit nyalogat megfagy az is problémát okozhat. Bár pillanatnyilag nálunk nincsen fagy.
jan. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%
Fémcső? Csorró nyuszinak odafagy a nyelve mint a dumb és dumberbe! 😂
jan. 31. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Én eddig cserepeket használtam, az volt az egyetlen amit nem borogattak fel....most a fagytól szerintem berepedeztek, mert elkezdtek ereszteni ....

Műanyag vagy fém tálkákat azonnal fogják és kiborogatják

jan. 31. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:
70%

És ha odarögzíted a tálat a rácshoz? Nekem a tállal egyébként az a bajom, hogy belelép a hideg vízbe. Ha tényleg fagy van az probléma, mert vagy a hideg vízbe lépked, vagy a fém csövet nyalogatja.

Vagy esetleg a másik megoldás, hogy próbálsz műanyag csöves golyós önitatót keresni, de igazából én csak fém csövessel találkoztam eddig.

jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
70%
Önitatóhoz lehet kapni hőtartó zsákot, nehéz belerakni, de nyáron sem lesz 40 fokos a víz és télen sem fagy be. 😊 Pár ezer ft, nem egy nagy kiadás.
jan. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!