Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan vegyek vadászgörénynek...

Honnan vegyek vadászgörénynek húst?

Figyelt kérdés
Momdták már hogy a tescos hús jó neki de valaki meg azt mondja hogy nem..én úgy tudom hogy fűszeres és sós húst nem lehet neki adni.. most akkor melyik igaz? A tescos hús tényleg megfelel nekik?

febr. 12. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hentesboltban.
febr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
tesco , penny stb..... olyan mindegy ki eszi ember vagy görény .
febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
hentesnél lenne a legjobb, de ott nyilván drágább. nem lesz baja, ha áruházból veszed neki.
febr. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, amit a Tesco hentesrészlegén árulnak, az nincs se besózva, se fűszerezve.

(Illetve vannak előre csomagolt konyhakész termékek, pácolva/ízesítve - dobozokba csomagolva -, olyat nyilván ne vegyél neki)

febr. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindegy, hol veszed, de legyen jó minőségű, emberi fogyasztásra is alkalmas, fűszerektől mentes. Én úgy csináltam, hogy vettem egy kicsi csirkemájat, szívet, nyakat, nyúlhúst, esetleg bárányt. Utána kiporcióztam kisebb adagokba, mindeből egy kicsit, fogtam egy zacskót, beletettem egy adagot, befőttes gumi, még egy...stb Beraktam a fagyasztóba, ollóval levágtam minden nap evés előtt egy adagot. Emellé száraz görénytápot kapott, néha konzerv macskakaját, de azzal vigyázz, mert elcsapja a hasát, ha olyat veszel.
febr. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!