Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Vadászgörény etetése? Milyen...

Vadászgörény etetése? Milyen tápot vegyek neki? Speciális görény vagy jó minőségű macskatáp?

Figyelt kérdés
A Vitakraft görényeknek való elesége mennyire jó? Vagy legyen inkább a Totally Ferret márka?

2016. jan. 11. 20:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne csak táppal etesd. A fő kajája a szárnyas hús legyen, farhát, nyak, szárny, stb. Tápnak meg ne olyat vegyél amire görény van nyomtatva mert az nem mindig jó nekik, főleg nem a Vitakraft meg a társai. Én az Orijen macskatápot ajánlom, mert az beltartalmilag a legjobb az itthon elérhető tápok közül, ami jó a görényeknek is.
2016. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Gondoltam, hogy a Vitakraft nem lesz túl jó, ezért kérdeztem. A Totally Ferret márka is gyenge? Az Orijen tápnak utánanézek, de nyugodtabb lennék, ha görényeknek valót kapna. (Egyébként a táp lesz a főelesége, de rendszeresen kapni fog mellé Premiere konzervet (jó minőségű, 70% hús), úgyhogy nem lesz rossz dolga.) :)
2016. jan. 12. 07:26
 3/5 anonim válasza:

Ne táppal etesd! Az csak nasi legyen, vagy "utazásos" kaja. Sokkal jobban jösz ki anyagilag is a csontos hússal.

Ha mindenképp táp, akkor Akana, Orient, Select Gold, Royal Canin ezek macskásba, vagy Fernando görényesbe.

Ide regisztrálj fel, és nézd meg mit írnak:

[link]

2016. jan. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A Brit Care macskatáp milyen? Kölyök vagy felnőtt változat a jobb? Milyen arányban legyen a zsír és a fehérje? Pl. 36-38% fehérje és 20% zsír már jó? Vagy legyen inkább 40% a fehérje?

2016. jan. 12. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én görcsöm versele-laga complete ferret tápot kap, de főként szárnyas csontos húst, a táp csak plusz.
2016. febr. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!