Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mik egy hörcsög negatív és...

Mik egy hörcsög negatív és pozitív tulajdonságai? (törpehörcsög)

Figyelt kérdés
Már egy ideje gondolkozom hogy vegyek-e aranyhörcsögöt vagy törpehörcsögöt, nagyon sok mindent olvastam a tartásukról, etetésükről és hogy mikre van szükségük. De én kíváncsi lennék a negatív tulajdonságukra is.
2009. jan. 4. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ketrecbe teszekd akkor valami oknál fogva harapdálhatja aketrecet ha amikor meg kapod akkor hagyd egy két napig egyedül majd ha megszokta a helyet kiveheted és simogasd törődj vele mert külömben elvadül és akkor alig tudod majd kivenni és meg fog harapni.Ha már megszokott téged már eggyütt tévézhettek vagy bármit csinálhattok mert meg lesz a kezedbe! Sok szerencsét a kis állathoz amúgy nagyon jó és aranyos télen vitaminokat is adj neki és ha vedlik ne aggódj normális dolog!
2009. jan. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ ^^
2009. jan. 4. 16:01
 3/11 A kérdező kommentje:
amúgy, mennyibe kerül egy törpehörcsög? csak úgy kb.
2009. jan. 4. 16:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
én 300 ft.-ért láttam de ha körül nézel a neten sokan ingyen adják a piciket
2009. jan. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehet fiú hörit válasszál, mert a lányok harapósabbak és vadabbak mint a fiúk, és egy ketrecben csak egyet tartsál, mert nem szeret párban lenni, veszekednek, és nem szoknak a kezedhez.
2009. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
300 Ft-ért a kisállat kereskedésben? :|
2009. jan. 4. 16:32
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ
2009. jan. 4. 16:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem van egy szíriai aranyhörcsögöm lány már 2 éves eddig nem volt vele gond de egyre harapósabb szerintem csak azért mert, öreg és fél meg az egyik szemére meg vakult!De ez csak a kor miatt.Valamelyik válaszoló jól mondta a fiúk tényleg szelídebbek van egy Dzsungáriai töprehörcsögöm fiú, és nagyon szeret a kezemben lenni, és órákig futkározni.Pici és nem foglal sok helyet.Szeret a szihácsban ( forgács ) elbujni nagyon mókás!=) Én ezt a fajtát ajánlom nem nöl meg nagyra.Nekem az aranyhörim 14cm de ez a csöpség csak 7-8 centis!=)


Ha alszik ne nyúlj be hirtelen hozzá egyik fajtához se mert "kómásak" és megijedhet ha felé nyúlsz és megharaphat! Meg célszerűbb mielőtt benyúlsz mondogatod a nevét ( nem figyel a nevére de a hangod megjegyzi és nem fog félni!) Sok sikert!=)

2009. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igen 300 ft.-ért bár rengeteg pici volt lehet azért árazták le őket...
2009. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, hasznos volt számomra ^^
2009. jan. 5. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!