Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nornális, hogy nehezen indult...

Nornális, hogy nehezen indult meg az új itató?

Figyelt kérdés

Az első nap mindig picikét meg kellett nyomjon a palack oldalát, hogy fel tudjon szállni a buborék, mert különben nem jött belőle a víz.

De másnap már láttam, hogy iszik az egyik malac és nyomogatás nélkül, ivás közben ment magától a buborék.

Először megijedtem, hogy nem működik, nem tudok egész nap állni mellettük, hogy tudjanak inni.


febr. 29. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Tedd inkább kerámia tálba a vizet egy emeletre. Az biztosabb megoldás.
márc. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Most már teljesen jól jön belőle.

Első nap szórakoztunk vele, de már megindult rendesen.

Amikor otthon vagyok és hallom, hogy zörög, vagyis isznak belőle, akkor mindig gyorsan megyek, hogy nézzem, jön -e a buborék és már jön rendesen, fogy a víz.

Amúgy ők nagyon sokat ugrálnak, kergetőznek a 2,4*0,6 méteres ketrecükbe, tuti, hogy beleugranának és akkor meg vizesen megfáznak.

A tápos tálat is fel szojták burogatni.

márc. 2. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!