Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Rendelt már valaki a glirex...

Rendelt már valaki a glirex webshopból? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Többen ajánlották és látom hogy nagyon sok féle dolog kapható. Megéri? Segítsetek. 😅

márc. 10. 09:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen.


Megéri szerintem, kézműves, természetes cuccokat árulnak. Én hörcsögnek meg tengerimalacnak szoktam rendelni. A széna az egyik legjobb minőség, ha összehasonlítod hasonló a szénákat más áruházak áraival, abszolút megérős. Forgács ugyanez. Rengeteg növénykeverék van plusz te is össze tudsz állítani egy teljesen egyedit, így az állataim változatosan kajálnak. A hörcsög magkeverék meg szerintem az egész világon egyedülállóan jó. Plusz van egy csomó felszerelés és egyedi megrendeléseket is teljesítenek. Bár ezek már tényleg drágábbak, de a rendszeresen rengelt alap dolgok szerintem itt vannak a legjobb áron.


Őszintén engem egy dolog zavar, hogy másfél hét is eltelik a rendelés leadása és a kiszállítás között. Ennél lehetnének gyorsabbak.

márc. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az a tapasztalatom, hogy minőség és ár arányban összességében véve glirex a legjobb itthon. Homokon kívül mindent onnan rendelek szinte, és a homokot is csak azért nem, mert mást kezdtem korábban használni, és az jól bevált és olcsóbb. Meg ha random bújót akarok, akkor nem feltétlenül ragaszkodom a glirexhez. A mókuskerekeikről nem tudok nyilatkozni, nekem hypno van, ahhoz tőlük rendeltem némítót, ami remekül működik.

De mondjuk ha random árakat összehasonlítok, a boltokban a szárított lisztkukac ötven grammos kiszerelésben gyakran drágább, mint a glirexen a száz grammos kukac.

A kiszállításuk kicsit lassú, de nem vészes, nyolc munkanap volt a leghosszabb, amit tapasztaltam

márc. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig rendelek onnan nagyon megéri
márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!