Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Amióta elkezdődött a fű...

Amióta elkezdődött a fű szezon, a tengeri cocáim nem akarnak tápot enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
márc. 27. 07:36
 1/5 A kérdező kommentje:
Csak a füvet eszik.
márc. 27. 07:37
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vadon is azt ennék. A természetben nincs táp.
márc. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A táp csak kiegészítés, akkor van gond, ha csak azt eszi és nem füvet vagy szénát. Ha nem eszik tápot csak füvet az nem probléma, hiszen alapvetően erre van kialakulva az emésztőrendszerük. Más összetenné a két kezét, ha a táp helyett a füvet enné a malac, mert ha választani kell a legtöbb malac a tápot választja. Milyen táppal eteted őket?
márc. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Irdatlan Infláció ***** válasza:
100%
Érdekes... sosem találkoztam még ilyennel, de ha különben jó minőségű (jó minőségű komócsin vagy rétiszéna) szénát kapnak, és abból nem esznek kevesebbet és semmi másban sincs változás, nem gondolnám túl. Szedj nekik friss füvet is, imádni fogják.
márc. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Real Nature tápot kapnak.

Szénát is csak akkor kezdik el, ha épp elfogyott előlök a fű.

Napi 3 csokorral(marékkal) adok nekik.

De amúgy a zöldségekért sincsenek oda, csak alma, uborka, petrezselyemgyökér, dinnyezöld, sárgarépazöld.

Azért fura nekem is, mert tudom, hogy az lenne a normális, ha szénát ennének fűvel, de a legtöbb malac inkább választja a zöldséget meg a tápot, ők meg alig.

De amúgy semmi bajuk, vidámak, pattogósak, bogyószeműek.

márc. 28. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!