Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyulat itatótálról hogyan...

Nyulat itatótálról hogyan lehet átszoktatni szelepes itatóra?

Figyelt kérdés

márc. 29. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tengerimalaccal úgy sikerült, hogy bekentem uborkával a szelepet. De több, mint valószínű, hogy magától is megtalálja.
márc. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Magától meg fogja találni valószínűleg; úgy is fel akarja majd fedezni az új tárgyat. Ennek ellenére én mindig megmutattam az állatoknak legyen szó nyúlról, tengerimalacról az itatót, meg nyomkodtam az ujjammal és hozzáérintettem az orrához. Valószínűleg enélkül is rájöttek volna, nem buta állatok, de én mindig a biztosra mentem. Sosem volt probléma.
márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ne szoktasd át, sokkal több vizez tud inni a kis itató tálból. Lényegesen rövidebb idő alatt.

Miért akarnád a szelepest?

ápr. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is megmutattam neki higy működik, nyomogattam, amikor pedig inni kezdett belőle az első alkalmakkor rányomtam a palackra, hogy sikerélménye legyen, ráérezzen hogyan jön. Az átszoktatás alatt a vizes tálkája még mellette volt, aztán kivettem.

Pár évvel utána amúgy megbántam, mert rájöttem, a tálka sokkal természetesebb és jobb számukra.

ápr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van, sokkal de sokkal többet iszik tálkából, rövidebb ideig.
ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!