Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan győzhetném meg a...

Hogyan győzhetném meg a szüleimet, hogy törpehörcsögöt szeretnék?

Figyelt kérdés
Már nagyon régóta szeretnék Dzsungáriai törpehörcsögöt, mindent elolvastam a gondozásuktól kezdve a táplálásukig mindent! És találtam is az interneten egy helyet, ahol nincs is olyan messze egy boltot ahol olcsón lehet kapni. Idáig minden simán ment. Kivéve mikor az apukámnak felhoztam ezt... nem volt oda az ötletért, mondván: az a degu elég volt... (ami később elpusztult) De én annyira szeretnék Dzsungáriai törpehörcsögöt hogy nem adom fel ilyen könnyen! Ötleteket, Tippeket várok, bevált ötletekkel! Nagyon köszönöm!
2009. jan. 6. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Szia!

Egy állatka nagyon nagy felelőség függetlenül attól hogy, nem kell sétéltatni, így nem kell korán kelni hozzá... Nagyon meg kell gondolni hogy tudod-e vállalni, mert felelőséggel tartozol majd érte. Olyan mint egy Gyerek foglalkozni kell vele tanítani takarítani, játszani kell vele! Ha beteg orvoshoz kell vinned ami nem kevés pénz! Illetve tudnod kell azt is hogy ha egyszer elmegy :( képes leszel-e "feldolgozni"... Van-e megfelelő hely számára és tudod-e biztosítani neki a jó életet! Ha ezeket végig gondoltad és még mindig szereetnéd a kicsikét, akkor mondd el ezeket a szüleidnek és látni fogják hogy komolyan gondolod és tényleg szeretnéd!!!

Pár tanács (ha elfogadod): Mielőtt haza viszed nézz utána a gondozásának, meg hogy meddig él!

Illetve próbálj meg NEM állatkereskedésből beszerezni!!

ez a legfontosabb és az hogy "minél előbb" legyen veled a születése után! Persze csak ha már leválasztható az anyjáról!

2009. jan. 6. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a felelőséggel, terráriumom is van számára. és köszönöm szépen a választ, de többet is várok ^^'
2009. jan. 6. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
66%

Én karácsony előtt kaptam!=)

Egyszerűen megmondtam anyukáméknak: Szeretnék egyet és törödni fogok vele soha többet nem kérek mást! Igaz eltelt 1 hétig de még karácsony előtte nap megvettem és már nekik is tetszik olyan aranyos amikor háton eszik!=)

2009. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jha és sok sikert!=)

Előző voltam!

2009. jan. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ ^^
2009. jan. 7. 21:34
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

Az én szövegeim ( így szereztem állataimat):


1. Anya , Apa!

Figyeljetek, nagyon régóta szeretnék egy ilyen nagyon cuki hörit, és nem is kell sem állatorvoshoz vinni, és nem is olyan drága!

Nagyon édi, és tudnám gondozni is! Had legyen egy nekem!


2. Így szebb lenne az életem!


3. Így tuti, más lenne az életem, tök édi, meg minden!


Remélem tudtam segíteni!

2009. jan. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen, ezek jó tippek, köszönöm ^^ ilyeneket várok ><'
2009. jan. 8. 17:19
 8/9 anonim ***** válasza:

Előttem válaszolónak...

Már mértne kéne állatorvoshoz vinni? Ő talán nem lehet beteg vagy lecspod és meg van oldva?

2009. jan. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

azt kellene csinálnod,hoyg ha van valakinek otthon kérd ele gy kis idöre és mutad mega szülöknek. nme fognak nem.-et mondani.én mondig igy csináltam mig otthon laktam

sőta teknösömmel anno-csak ugy hazaállitottam,mire hzajöttek ár ott volt,

és nem dobták ki.

minden állatot valahog y igy szereztem be.

pedig akkor panelben laktunk,és volt taknösöm,hullámos papagáj,kutya, halak.sok sikert.

2009. jan. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!