Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hörcsögök mérete? Menny...

Hörcsögök mérete? Menny idősen választhatóak el az anyjuktól?

Figyelt kérdés

Kisállat-boltból venném a hörcsögömet! Sok oldalt elolvastam, sok képet néztem már a hörcsögökről.De még mindig nem tudom, hogy:

1. Kiskorában mekkora egy törpehörcsög és egy aranyhörcsög?

2. Mennyi idősnek kell lennie ahhoz, hogy elválasszák az anyjától?

3. Hogyan néz ki egy egészséges törpe- illetve aranyhörcsög?

4. Mikre kell figyelnem a vásárláskor?

Köszönöm a válaszokat! :)

13,5/L


2010. nov. 2. 17:48
 1/5 A kérdező kommentje:
senki sem tudja, hogy mi van?!
2010. nov. 2. 18:35
 2/5 anonim ***** válasza:

Kis korában egy hörcsög akkora, mint egy babszem, csupasz és vak. 3-4 hét alatt felnő, kiszőrösödik, kinyílik a szeme. 4-5 hetesen leválasztható.

Azt, hogy a boltban honnan látod, hogy leválasztható-e, nehéz elmagyarázni. A kis hörcsög nagyfejű, de a lábán már biztosan áll. Amelyik nem, az még biztosan nem lett volna leválasztható.

2010. nov. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!:)
2010. nov. 3. 07:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy-két hónapos korától már elválasztható az anyjától.

Az egészséges hörcsög bundája egyöntetű és fényes, mozgása szabályos, szemei csillogóak.

Ha veszel hörcsögöt, akkor csak 1-et vegyél, 1-et tartsál, mert ha többet veszel, akkor verekedni fognak, ők magányos állatok, így nem kell nekik a társaság, te leszel a társasága, néha majd vedd ki szaladgálni és mindenképp legyen mókuskereke.

2010. nov. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi, igen egyet veszek, és van mókuskereke.Nagyon köszönöm.

:)=)

2010. nov. 3. 13:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!