Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mennyibe kerül egy törpenyuszi?

Mennyibe kerül egy törpenyuszi?

Figyelt kérdés

Oroszlánfejűre v kosorrúra gondolok kisállat kereskedésben szeretném megvenni (Éden)

köszi előre is!


2010. nov. 3. 12:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nekem törpe rexem van, 2 éve vettem 6 ezerért
2010. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2-6 ezer forint között
2010. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Inkább tenyésztőtől vegyél, (megvannak az oltásai, kapsz hozzá törzslapot, egészségesebb, fiatalabb, ellátnak tanácsokkal, tudják a nemét, és szelídebbek is) olcsóbbak is mintha állatkereskedésből veszed.
2010. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Hát van 1 bnőm és neki az apja nyulakat tenyészt csak úgy tudom h nem törpenyulakat hanem rendes házinyulakat és az nem tudom mekkora!
2010. nov. 4. 09:27
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem két nyuszim van, egyik kereskedésből, másik tenyészetből! A boltos volt 5000, úgy hogy nem tudjuk kapott e kicsikorában oltást, nem voltak e betegek az ősök, ilyesmi. Másik, a tenyészetes volt 2500, nyilván gondozottabb elődökkel. Szóval mindenképp tenyészetből vegyél, jobban jársz minden téren. A net egyébként tele van törpenyúl tenyésztőkkel, biztos találsz egy hozzád köztelit. Beírod Google-be, hogy törpenyúl tenyészet és már ki is ad egy vagonnal. Sok sikert! :)
2010. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A házinyuszit felejtsd el! 5-10 kilós is lehet, és nem lakásba való!
2010. nov. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
14:13-as nem felejtem el a házinyuszit én akarok és rohadtul nem érdekel h 10 kilós!
2010. nov. 4. 14:21
 8/14 anonim válasza:
A törpenyúl és a házinyúl nem egy és ugyanaz. :S A kérdésben azt írtad törpenyulat akarsz, akkor most miért írsz házinyulat??
2010. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
mert az elöttem lévőt nézd meg mit írt és tudni fogod de igazad van rosszul fogalmasztam
2010. nov. 4. 18:58
 10/14 anonim ***** válasza:

14:13-as vagyok! Akkor vegyél házinyuszit! Megnő, szarik naponta 1 kg bűzbombát, nektek teli lesz a tökötök, levágjátok és megeszitek!

De nem tudom ezen mit kell hisztizni, amikor TÖRPE volt a kérdés! A házi nem törpe, de majd erre te is rájössz, amikor a szobádban tartod!

Sok sikert!

2010. nov. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!