Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszim furán viselkedik....

Nyuszim furán viselkedik. Vélemények?

Figyelt kérdés

Azt olvastam sok helyen, hogy normális ha megeszi a kakiját. De láttam egyszer azt is, hogy a saját szájába pisil. Komolyan. Azt hittem hány, mert olyan furán cuppogott és hülyén tartotta magát. Arrébb toltam és akkor láttam meg mit is csinál.

Más is tapasztalt ilyet? Amúgy bak nyuszi és már ivarérett is.


2010. nov. 4. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Valóban teljesen normális, hogy megeszi a lágy végbélsarát, mert ő kétszer emészt. Az a folyékony, amit láttál, az is ez volt, nem pisi. Hagyni kell, hadd csinálja, ezt kívánja tőle a természet. :)
2010. nov. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
megfog halni
2010. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

utolsó: kicsit bunkó vagy, nem gondolod?


Kérdező: ez természetes, hagy had csinálja.

Ha tanulni szeretnél többet a nyuszikról, ajánlom a www.torpenyul.hu fórumát, ahol egy nagyon jó közösség van, köztük sok tenyésztővel.

Azt tudod, hogy a nyuszikat fél évente oltatni is kell a saját egészségük érdekében?

Ha kérdésed van, írj bátran

2010. nov. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Második! Nagyon okos vagy! Tudom h meg fog halni (: egyszer.


A többi választ is köszönöm! De tuti nem ürülék volt. Mert az a tipikus zavaros sárgás lötyi volt.


Oltjuk rendszeresen a nyuszót és minden mással is tisztában vagyok úgy gondolom. Csak ez az egy dolog az ami kétségeket hagy. (:

2010. nov. 4. 13:42
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Jól írtam, amit írtam, mert az én nyuszim is nyomott már ki ilyen lötyit magából. Tiszta ideg lettem és azonnal felhívtam az állatorvost, hogy ilyenkor mi van, és ő nyugtatott meg, hogy ez bizony az. :)

2010. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az valószínüleg lágybélsár volt és teljesen normális, hogy megeszi, sőt így marad csak egészséges az emésztése. Az én nyuszim egyébként van, hogy megissza a pisijét is. A nyulak egyébként nem tudnak hányni!
2010. nov. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hiszek nektek (:
2010. nov. 4. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!