Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Másként viselkedik veletek a...

Másként viselkedik veletek a nyuszitok, mint másokkal?

Figyelt kérdés

Nálunk úgy van,hogy az én kezemet nyalogatja folyamatosan,nem tudom úgy simogatni,hogy az egyik kezemet ne tegyem elé,mert különben kapálózik érte. :)Az ölembe is ül,ha olyanja van. Anyumat viszont sosem nyalogatja,ölébe se ül,de megengedi neki,hogy a hátára fordítsa,ami nekem nem , megy a folytonos nyalogatás miatt: )

Szóval a ti nyuszitok is másképp viselkedik veletek,mint másokkal?Ez miben nyilvánul meg?


2011. okt. 27. 17:55
 1/2 anonim ***** válasza:
87%
igen, csak engem nyalogat, csak mellettem marad meg az ágyon tévéz közben. páromnak csak a földön nyúlik el, ha simogatja. egyébként nagy ribi ám, mert a barátaim többségének is odarakja magát, ha simogatásról van szó. :) a trükköket, amiket tanulunk, csak nekem csinálja meg. :) meg főként engem követ mindenhova. ja, és ha rosszalkodik, csak akkor reagál, ha én szólok rá.
2011. okt. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet mint az előttem írónál, csak a mi nyulunk bak (volt), és csak a barátom ölébe mászik bele, ott el is alszik, én csak a szőnyegen simogathatom, csak rám hallgat.
2011. okt. 28. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!