Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mást is kajának néz a hörcsöge...

Mást is kajának néz a hörcsöge, vagy csak az enyém tisztel meg az állandó kóstolgatásaival?

Figyelt kérdés
2010. nov. 6. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

hát engem egyszer-kétszer megharapott de akkor azért mert felidegesitettem és pont ott volt az ujjam.. :/ meg hát az elején amikor még nem ismert...

de ha rendesen mindig megrágcsál az nem normális..rakjál be neki a ketrecébe/akváriumába egy ketrecet hogy le tudja futni a felesleges energiáját, vagy rakj be egy fadarabot :D és az sem árthat ha néha megeteted xD

2010. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Kriszti83 ***** válasza:
Vannak nagyon barátságos és nagyon harapós hörik, ez van :)
2010. nov. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Esetleg még segít, ha megmosod a kezed, mielőtt benyúlsz a hörcsögödhöz, mert az idegen állatok szaga, pl. kutyáé is kiválthat agressziót.
2010. nov. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A patkányok azért csinálnak ilyen barátságos harapdálást (sosem fájón, sosem vérzik), mert olyanok, mint a kisbabák, mindent a szájukba vesznek, hogy megismerjenek. Mindent kóstolgatnak. Semmi rossz nincs ezzel. Szerintem hörcsögnél is lehet így.
2010. nov. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

nem bántásból harap, hanem megkóstol, finoman, alig ér hozzám, de azért mégis rossz érzés


ami meg az energia levezetést illeti..., a régi mókuskerekét kinőtte, most már csak beleül és ott eszik, mosakszik, raktározza a neki nem ízlő kaját, vettünk neki egy tök nagy, kényelmes, vadi új (drága), tök jól működő mókuskereket, de csak támadja, addig nem hagyja nyugodni, amíg fel nem borítja, odamegy hozzá, beleharap és ráncigálja, fadarabot is raktam be neki, hónapokon keresztül bent volt, nem kellett neki, bezzeg a ketrec rácsa...

nem baj, már megszoktam hogy az összes állatkám zakkant :D, állítólag az összes állat hasonlít a gazdájára :)

2010. nov. 7. 21:03
 6/6 Lilla131 válasza:
Nálunk is ezt csinálta. Ez nem bántás hanem próbál nyalogatni csak túl nagy falat vagy neki:) de egy idő után rájön hogy kell aztán az egész tenyeredet végig nyalogatja
2010. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!