Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Most szeretnék venni egy...

BELA0201 kérdése:

Most szeretnék venni egy dzsungáriai törpehörcsögöt. Azt olvastam, hogy éjszaka elég hangosak. Ez mit jelent? Milyen hangoktól kell "tartani" és ezek mennyire hangosak?

Figyelt kérdés
2010. nov. 7. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
rágják a ketrecet, rángatják. Am nem nyüszögésre kell gondolni. :) Aludni azért lehet tőlük. Ritkán volt mikor kiraktam őket a konyhába. De akkor nagyon elemükben voltak.
2010. nov. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Neszezés, hogy mászkálnak, rendezkednek, tekerik a mókuskereket, rágják a rácsot vagy bármit ami erre a célre van bent. Nappal észre sem lehetne venni, de mivel éjjel teszik ezt, mikor tök csend van, minden nesz sokkal hangosabbnak tűnik.


Én mindig tudtam tőlük aludni.

2010. nov. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem mostis van kettő és 7kicsi, és tudok töllük aludni..rágjáka ketrecet, kaparnak, esetleg ha nyikorog a kerekük...ezen kívülsemi extra
2010. nov. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
az alomban fötörnek, tologatják a tálkát, én nem tudtam tőlük aludni. sose tudtam megszokni őket, sokszor a fürdőszobában kötöttek ki xD
2010. nov. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!