Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 2 dzsungáriai törpehörcsögöt...

2 dzsungáriai törpehörcsögöt vettünk tegnap. éjszaka és ma is néha "sipoló" hangokat adnak ki. Ez mitől lehet? Éjszaka kicsit zavaró. LEhet, hogy nem jönnek ki egymással?

Figyelt kérdés
2009. nov. 1. 09:15
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
:)))) De kijönnek! Ha egynél több hörid van (márpedig így célszerű) akkor így kommunikálnak... és mivel éjszakai állatok, nappal főleg alszanak, így éjjel csinálják ezt. Nekem ezért nem a szobámban vannak. De ha ilyenkor rájuk nézel, akkor láthatod, hogy csak gyömöszölik egymást, semmi bajuk nincs :)
2009. nov. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólóval, az én két hörim is ezt csinálta valamikor. :)
2009. nov. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A dzsungik jobban szeretnek egyedül lenni, ha visítanak, akkor konfliktus van közöttük. Ha azonos neműek, valószínűleg előbb-utóbb verekedni fognak. Mellesleg a dzsungi is (mint minden hörcsög) éjszakai állat, sose fognak teljesen csendben maradni, ők akkor "élnek".
2009. nov. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szeretnek jobban egyedül lenni! :( miért baj ha csipognak kicsit?
2009. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekünk most 3 fiunk van és este néha csipogtatják egymást, de ahogy a fentiek írják nincs véres harc, csak pl. ketten összegombóckodnak és a 3. közéjük furakodik:)
2009. nov. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

lehet az is h nem férnek meg, mert nekünk is volt két dzs hörink és ők is éjszaka csipogtak, mge sípoltak, és láttuk is h verekedtek...így elválasztottuk őket...

sztem lehet h nem szeretik egymst de nem tudom ez csak tipp..

2010. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nekem 2 hím hörim volt. 2 testvér kiskoruktól voltak egymással. Aztán 1 pár hét után elkezdtek civakodni vinnyogtak. Helyük volt bőven éleémük és vizük is. És pár hét után az egyiket megölte a másik. Nagy sebek nemvoltak rajta valószínüleg a stresszbe halt bele mert őt piszkálta a másik állandóan.
2012. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Azzal egészíteném ki hogy két egyneműt ne tarts együtt!!
2012. jún. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
a csipogás alatt éppen ölték egymást, tuti vér fog folyni
2013. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!