Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen kisemlőst ajánlotok?

Milyen kisemlőst ajánlotok?

Figyelt kérdés
Valamilyen kisemlőst szeretnék tartani de nem tudom milyet válasszak. Olyat szeretnék amelyik főleg nappal aktív és szelídíthető(nem harap, könnyű kézhez szoktatni), és ne legyen túl nagy. Írjatok valamit a tartásáról is lécci!
2010. nov. 8. 16:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem deguim vannak és elég aktívak nem csak nappal hanem este is, és az enyémek nem harapnak csak ha be dugom az ujjamat a ketrecükbe elkezdik rágcsálni de nem fáj. De mi előtt vennél olvass utána a neten.
2010. nov. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Japán táncoló egér--- [link]
2010. nov. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,bocs: [link]
2010. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
törpenyuszi. :) ha akkor veszed mikor még kicsi, és sokat foglalkozol vele, babusgatod, akkor megszokja, és mindig jön a simiért. :) tapasztalat. (nekem oroszlánfejű kosorrú törpenyuszim van)
2010. nov. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

törpenyuszi!!

nekemis oroszlánfejű törpenyuszi van, meg tudod nevelni, szobatisztaságrs is lehet, iszonyat aranyosak :)

[link]

ezen az oldalon írhatsz és kérdezhetsz :)

2010. nov. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
tengerimalac nem nagy és nem harap csak végső esetben aranyos de ha azt választod 2-őt vegyél és egyneműt legyen 6 hónap korkülönbség
2010. nov. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hát ... mennyit vagy otthon? Ha keveset és csak azért szeretnél, hogy néha leülj és simogasd, akkor egereket , vagy hörcsögöt , ha többet lehet patkány( irtó édesek =D ) vagy degu , ha még többet törtpenyuszi vagy tengericoca !
2010. nov. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Patkány: [link]

Intelligens, nem harap, szelíd, anítható, szobatiszta.

Vagy én is mondom a táncit: [link]

2010. nov. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Tengerimalac!!!! A legédesebb kisállat a világon, a törpehörivel együtt. A törpehörit vagy tengericocát ajánlom. Nekem van egy hörim meg egy tengerimalim, és lesz mégegy malac is:)
2010. nov. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Tengerimalac :) a hörcsögök este aktívabbak, a malac viszont csöndben tud maradni :P

www.gemon.ro

2010. nov. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!