Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék valamilyen aranyhörc...

Szeretnék valamilyen aranyhörcsög méretű(!) kisemlőst milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Nem hörcsögre gondoltam, mert az rövid ideig él...
2008. nov. 18. 12:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit nagyobbak, de csincsillát vagy nyuszit ajánlok. Bár szerintem a Macska a legjobb háziállat! :)
2008. nov. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
100%
a degu is aranyos
2008. nov. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Tengerimalac!

Sokáig él, igényli a törődést, szeretgetést, és nem harapós.

2008. nov. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De egy hörcsögnél nem lehet nagyobb...
2008. nov. 18. 14:04
 5/18 A kérdező kommentje:
Én valamilyen egérre gondoltam...
2008. nov. 18. 14:06
 6/18 A kérdező kommentje:
Hörcsög is lehet, de akkor mondjatok olyan fajtát, ami sokáig él...
2008. nov. 18. 14:09
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

a hörcsög és az ilyen méretü egerek élete max 3 év.

a degu azért nagyobb jóval és nagy helyigénye van mert mint egy mokus ugrál, mászik, és minimum kettöt kell egyben tartani, elég nehézkes a tartásuk, nekünk van két fiu de ivaratalanítani kellett, mert harc alakult ki, véres. na a hörcsögök magányosak, a párjukat fel is falják, de nem él túl sokáig. ha még nem tartottál rágcsálót, lehet egy hörcsöggel kezdeni, de vele nem lehet játszani. nagyon szeret ásni a forgácsban. egy tengerimalac azért jobb mert kézbe lehet venni jobban.

az összes többi egérféle is 2-3 évet él.

2008. nov. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A hörcsög méretű állatok addig élnek mint egy hörcsög... ez van...
2008. nov. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Légyszi mondjatok egy olyan rágcsálófajtát, ami szeretetre méltó, és nem nagyobb egy hörcsögnél...
2008. nov. 18. 18:16
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, a nyuszi vagy a tengerimalac vagy a degu miért nem felel meg. A szüleid így határozták meg leendő kedvenced méretét? Szerintem az a fontos számukra, hogy ne foglaljon sok helyet. Kérdezd meg őket, mit gondolnak az eddig javasolt állatokról.

Ezeken kívűl már csak az egér (van többféle) meg a patkány maradt, ami hasonló méretű. Az egér nem hiszem, hogy túl kommunikatív. A csuklyás patkány kézhez szoktatható, de nem tudom, mennyivel él tovább egy hörinél. (Nekem a nyuszi jobban tetszik, egyik barátnőmnek van, és szelíd, aranyos, gazdájához szokott.)

2008. nov. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!