Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsögöm ehet-e olajos...

A hörcsögöm ehet-e olajos magvakat? Nem merek neki adni félek hogy fölpuffad:D Szted lehet enni adnom neki? Írj választ köszönööm :D

Figyelt kérdés
2010. nov. 9. 20:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Ird be a google-ba! De biztos mert mi mikor megolajoztuk a mókuskereket akkor is lehet lenyalta a hörim, de semmi baja nem lett!
2010. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet neki adni
2010. nov. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
lehet adni, de nem kéne.. :/ adj neki gyümölcsöt meg sima magokat! :)
2010. nov. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát egy próbát megér sztem...de várok még válaszokat ha sokan ellene vannak akkor nemhiszem :D köszii a válaszokat
2010. nov. 9. 20:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Persze, csak ne sokat. Én néha adtam neki diót meg sima mogyit, azt nagyon szerette, és kevertem a tápjába is egy kevés szotyit.
2010. nov. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Olajos magokat ehet nyugodtan, nekem degum van és mindig magot adok neki, magoktól nem fog felpuffadni, egyedül a kenyérféléktől(kenyér zsemle kifli stb.) puffadhat fel
2010. nov. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ehet bizony. Ha a diót egészben adod neki, akkor ezzel elfoglaltságot adsz neki, a fogát pedig lekoptatja.
2010. nov. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
az előző vagyok, még annyit akartam hogy gondolj abba bele, ha a rágcsálófélék jelen esetben a hörcsögöd a szabadban élne akkor nem enne ilyen előre kiszárított meg mittudomén hogy kezelt magokat meg kajákat, a természetben minden friss szval a mag is olajosabb és itt ha belegondolsz abba sem pusztulnak bele, még egy tanács, ha netán kezdő kisállat tartó vagy, hogy adj neki gyakran gyümölcsöt pl. alma, és ne feledkezz el egy kis fa kéreg darabkáról vagy mulcsról ugyanis koptatni kell a fogait mivel állandóan nőnek
2010. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Huuu most elég sok válasszal megrohamoztatok..:)

Nagyon hasznosak hát ennek még a felét sem tudtam ...köszönööm:$

Hát már a második hörcsögöm van de a másiknak eltört a lába ×Đ :S

Aztán meghalt de erre nagyon vigyázok azért is írtam erre az oldalra..látom sokat segít

várok még válaszokat még1szer köszönööm:$

2010. nov. 9. 20:49
 10/10 Salx Narval ***** válasza:
A magvak ne legyenek pirítottak és főleg sósak ne.:D Adhatsz, diót, mogyorót,mandulát,lenmagot, napraforgót, tökmagot, szezámmagot,friss kukoricát,gabonaféléket( kivétel a zab ).Hirtelen ennyi jutott eszembe.Az olajos magvakból csak keveset adj, mert nagyon hizlalnak.Keverve a legjobb.A boltban árulnak direkt höriknek való magkeveréket, ebben ágak, vitaminok és dropszok is vannak.A magvak mellett nagyon fontos a nyers zöldség és egy kevés gyümölcs is kell.Jó etetgetést, de ne feledd, az olajos magvakból csak keveset.
2010. nov. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!