Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A darling kutyatáp jobb vagy...

A darling kutyatáp jobb vagy a pedigree? ÉS most nem kérnék olyat hogy egyik sem megfelelő hanem a kettő közül meik jobb? Köszönööm szépen

Figyelt kérdés
2009. márc. 28. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

A mi kutyusunk semmelyik kutyatápot nem volt hajlandó megenni,csak a Darlingot.

Szerintem nem a gazdi,hanem a kutyus dönti el,hogy neki melyik a jobb.

2009. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
43%

Szerintem a Darling a jobb!!Szerintetek?

mondjuk én egyiket se ettem még nem áll szándékomba,de sokkal jobban néz ki és a kutyusom is jobban szereti

2009. márc. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az egyik sem megfelelő:)
2009. márc. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
A kutyakajákba penészes cuccokat simán beleraknak, és penész eléggé veszélyes. Lásd aflatoxin botrány.
2009. márc. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
74%

Mindkettő rakás sz*r tele ízfokozókkal, gyakorlatilag 0 beltartalommal. A kutya szívesen eszi, csak éppen tápanyag híján olyan mint ha ízesített vizet enne.

Igazán minőségi tápok reklámjai nem köszönnek vissza a TV-ben (nincs rá szükségük). Ilyenek pl a Royal Canin, Eukanuba, Acana, Pro Plan...

2009. márc. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
75%

Hát ennek igazán utána kéne nézni. Melyikben van több ásványi anyag, vitamin, táplálékkiegészítő. Legalábbis amit ráírnak. A száraztáppal és a konzervekkel kapcsolatban annyi a megjegyzésem (tudom, hogy nem ezt kérdezte a kérdező, csak jótanács), hogy egyik sem ajánlott egyetlen kutya táplálására sem, mivel mindegyiknek csirke az alapja. A csirke pedig bélgyulladást és hosszútávon allergiát vált ki az állatból, ami a halálához vezethet. Ha valóban egészséges kutyust szeretne, akkor főzzön neki! Marha, sertés, hal, nyúl..., de szárnyast ne! Rizzsel, krumplival, sárgarépával, de bármilyen zöldség jó, a lényeg, hogy három féle dolog legyen benne min, és a mennyiség 1/3-a legyen a hús. A kiegészítő vitaminok jók, a tablettások. A kicsi kutyakolbász is csirke alapú, tehát lehet, hogy rajong érte az eb, de nem tesz jót neki. A Darling egyébként felfújja az állatot, és általánosságban aki ezzel eteti a kutyáját, panaszkodik a "szelekre" és a furcsa bélhangokra. Az előbbihez visszatérve, ha megfőtt az eledel és etetésre alkalmas lett a hőmérséklete, egy pici késhegynyi szódabikarbónát bele lehet csempészni, jót tesz, kevésbé rothad az étel a kutya belébe. (A konzerv ugye tele van tartósítóval...) Ajánlom még mellé a kutyáknak való Béres vitamint.

Tapasztalatból írok, rosszul tápláltam a kutyámat (konzervek, szárazkaja, jutalomfalat, minden, amiről elhitetik, hogy a legjobb a kutyának) és majdnem ráment, de az orvos segítségével és a helyes táplálással visszahoztuk, most kicsattan az egészségtől.

2009. márc. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Amit ráírnak az tökmindegy. Kutyám nem szerette a pedigrét a darlingot meg plána.A royalt igen meg az eukanuba-t szerette, de főleg otthoni kajával etettük.
2009. márc. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%

A kérdésre az egyszerű válasz:


a pedigree!

2009. márc. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
74%
Ha nagyon muszáj választani akkor a pedigree. Amúgy egyik sem.
2009. márc. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
pedigree
2009. márc. 29. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!