Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy járjak majd ha lesz...

Hogy járjak majd ha lesz hörim a kedvébe?

Figyelt kérdés
Én arra gondolta hogy majd rendelek a neten azt amibe bele kell tenni és gurulhat,vagyis ilyen gömbbe van és ha fut megy vele,vagyis addigamég kitakarítom!
2009. jan. 10. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Írd be a google-be, hogy Állat Fincsi, és kijön egy jó kis weboldal, ott szinte mindent megtalálhatsz, és rendelhetsz. Illetve írd még be, hogy Fressnapf, és keresd meg a hozzád legközelebbi áruházat.
2009. jan. 10. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezeket már mindet megnéztem!:D De úgyértem hogy a hörim kötődjön hozzám,nem csak a jó cuccok miatt! De azért köszi!;)
2009. jan. 10. 10:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Az enyém azt a gurulós játékot nem szereti, de mókuskerekezni nagyon szeret. Ha már szelíd lesz kiveheted és jáétszgatsz vele. Szereti a papírzsepit tépni meg húzni. Pár dologra meg is taníthatod. Az enyém imádja a háztartási kekszet, sé ha meglátja vagyis inkább megérzi az illatát két lábra áll és úgy kéri. Csak nem lehet neki sokat adni belőle. Lehet kapni műanyag alagutat neki, abban is nagyon szeret közlekedni, és ha van elég nagy hely egész labirintust csinálhatsz neki.

Van egy ki sműanyag háza amit a ketreshez adtak, abba mindég teszek neki egy kis rongydarabot meg papírzsepit és ott csinál magának fészket és oda raktározza el a magokat. Persze 4-5 naponként azt is takarítom és akkor kezdi előlről a fészek építést meg mindent.

Takarítás idejére egy nagyobb befőttesüvegbe szoktam tenni, amiből biztosan nem tud megszökni, és adok neki valami finomságot amivel elfoglalja magát pár percig, amíg elkészülök a takarítással.

2009. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nos ez csak rajtad múlik, nekem a nyulaim az ölembe másznak.

Ha sokat van veled, esetleg ráteszed a hasadra párszor a pólód alá, megszokja a szagod, esetleg még szeretni is fogja:)

Főleg ha simogatod, és ezek után kaját kap, akkor a te simogatásodat jó dolgokkal fogja párosítani, és már a simogatás is boldoggá fogja tenni.:)

2009. jan. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!=)
2009. jan. 10. 11:22
 6/9 yuda ***** válasza:
Jó ötletek és jó,ha szeret játszani,de ami még ennél is fontosabb,hogy el tudjon bújni,ahol nem látják-ez egyfajta biztonságot ad neki,tehát mindenképpen valami odú,alagút,hogy vissza tudjon vonulni,ha szüksége van rá.
2009. jan. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
ne engedd a macskádat a közelébe :DDD
2009. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem fogom a macskám kinti állat!:D
2009. jan. 10. 12:08
 9/9 anonim ***** válasza:
én pl. azt csináltam, hogy mikor már nem harapott meg, elengedtem a lakásba, rohangált kb. 1 órát (persze nem vezetékek közelében) aztán egyszer csak megjelent, visszaraktam az akváriumba, és aludt.
2009. jan. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!