Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha veszek egy törpehörit, és...

Ha veszek egy törpehörit, és utána elviszem orvoshoz h megnézze, nem fog hülyének nézni?

Figyelt kérdés
Mármint hogy, apa nem nagyon akarja engedni, talán a betegségek miatt, ha elviszem állatorvoshoz, hogy megnézze egészséges-e, magy hülyeség lenne? És milyen emberre is veszélyes betegségei lehetnek? Állatkereskedésben venném, mennyi az esély hogy beteg?
2010. nov. 13. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az orvos egszséget nem tud diagnosztizálni! Csak betegséget, tünetek alapján.
2010. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem eddig rengeteg törpehörcsögöm volt már kereskedésből is. Egyiknek sem volt semmilyen betegsége. Szerintem nem érdemes elvinned, ha komoly baja van, az látszik rajta. Amúgysem élnek túl sokáig...
2010. nov. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


Ezek az oldalak talán segítenek!

2010. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszönöm! és van emberre ártalmas betegsége, tehát elkaphatok tőle vmit?
2010. nov. 14. 15:40
 5/15 anonim ***** válasza:
Amikor vettük a nyuszit vagy amikor örökbe fogadtam egy tengerimalacot, az első utunk nekünk is az orvos volt, megnézte, hogy egészséges-e, a fogait a körmeit, szerintem igenis fontos elvinni, hisz nem lehet tudni, nincs-e valami belső problémája, és a nemét is megállapítja. De inkább tenyésztőtől vedd!
2010. nov. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

kerestem tenyésztőt a közelben de sajnos nem találtam! szívesebben vennék én is úgy.:)

köszönöm a válaszokat!

2010. nov. 15. 21:28
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha hülyének néz, akkor az nem jó állatorvos. Amúgy nehéz höcsögöktől betegésgeket elkapni, ugyanis évtizedek óta ketrecben tartják őket, nem nagyon találkozhatnak semmi vad betegséggel, pláne nem olyannal, amit emberek is elkaphatnak. A legrosszabb, ami történhet, hogy vemhes vagy beteg hörcsögöt veszel, de az is "csak" a hörinek lesz rossz. Javaslom, ne boltból vegyél, hanem inkább tenyésztőtől, azok nagy valószínűséggel egészségesek és nem vemhesek, meg a nemét is normálisan megmondják neked.
2010. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
www.rodentologia.hu-n találhatsz tenyésztőket ;)
2010. nov. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2010. nov. 24. 19:34
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem vannak törpe hörcsijeim. Lassan eladóak is lesznek. Nálam születtek és csodaszépek. Imádom öket.
2010. nov. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!