Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik kisállat ketrecét elég...

Melyik kisállat ketrecét elég kb. hetente,5naponta tisztítani, hogy ne legyen büdős?

Figyelt kérdés
2010. nov. 17. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg az az egészséges,ha a kisállatok alatt legalább hetente cseréljük az almot.Ennek ellenére előfordul,hogy én a hörcsögöm alatt csak 2 hetente cserélem ki,mert egyáltalán nem büdös és nem annyira koszos,hogy az a hörcsögöt vagy engem már zavarjon.De hozzáteszem,hogy én jó minőségű fenyőforgácsot használok alomként(nem újságpapírt vagy egyéb dolgokat),és bőven rakok a hörcsögöm alá,nem sajnálom tőle:)
2010. nov. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én kéthetente takarítok. A forgács alá csutkaalmot teszek, így amilyen szaguk lesz első nap takarítás után, másfél hétig nem is változik. Azt a pár napot meg kibírom egérszagban is (átalában csütörtöktől péntek-szombatig). :D

Nem tartom magam igénytelennek, egyszerűen tényleg nincs szükség nálam ennél gyaokribb takarításra. Amúgy két patkányt, két hörcsögöt, három táncoló és három sima egeret tartok.

2010. nov. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyuszi is elvan 5napig, ugye, csak az alomtálcában kell tenni almot. Fapellet almot használunk, és a nyúltápban is van egy növényi kivonat, amitől nem olyan büdös az ürüléke. (talán yucca)
2010. nov. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:
Pár rágcsáló ami kevésbé szagos az átlagnál: mongol futóegér, csíkos fűegér, afrikai törpeegér. Ezeknek semmi szaguk sincs hetente takarítva.
2010. nov. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!