Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy szoktathatom le a vadászg...

1 srác kérdése:

Hogy szoktathatom le a vadászgörényemet a harapásról?

Figyelt kérdés

2napja van nálam fiú és amikor álmos engedi hogy megfogjam a kezembe és ott elalszik de ezt se mindig engedi,amikor simogatom oda kap de már nem annyira agresziv meg amikor ki van engedve harapdál göri olyan 5-6 Hónapos:)

amikor kanálból adok kaját neki nem harap

Hogyan szotkasam le a harapásról könnyen?


2010. nov. 28. 08:42
 1/8 gfero ***** válasza:
a legegyszerűbb ha a harapás vagy túl durva játék esetén a grabancánál fogva a földre szorítjuk ahogy a nála erősebb görény tenné,néha egy kis pofon.fontos hogy a harcot ő adja fel ellenkező esetben meg lesz róla győződve hogy ő az úr a háznál
2010. nov. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
további válaszokat várok:)
2010. nov. 30. 18:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyanazt tudom javasolni amit az első!
2010. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Termeszetesen ussel ra de ne nagyon csak,hogy erezze,hogy ki is a fonok :) nallam a csipes teljes mertegben bevalt picit az ujaddal belecsipel a fulebe v vhova ahol erzekenyebb.nallam ez bevalt!
2010. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4.válaszolo lécci 1 msnt dobj és azért még további válaszoakt várok! kösz!
2010. nov. 30. 19:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem lány görim volt akit úgy kaptam , hogy nagyon harapott.

Eleinte csak kertész kesztyűvel lehetett benyúlni hozzá.

Amikor harapni akart, vagy rákattant a kesztyűre akkor kapott egy pofont. De hamar rájött, hogy harapni rossz.

Végül is teljesen leszokott ezzel a módszerrel, és a nyakomon vittem ki sétálni.

Sok sikert!

2010. nov. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ez egy egyáltalán nem durva de hatásos módszer komolyan tapasztalatból mondom

ha minden harapás után rápöckölsz az orrára nagyon hamar abba fogja hagyni meg látod

nekem is van 3 =)

2010. dec. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
további válaszokat várok és köszi az edigieknek! msnt irjatok lécci komment utána!
2010. dec. 1. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!