Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogy tudnám a vadászgörényemet...

Hogy tudnám a vadászgörényemet a vízhez szoktatni?

Figyelt kérdés
Fél a víztől,de meg kellene fürdetni. Próbáltam azt,hogy adtam neki pasztát és közben vizes kézzel simogattam,de elszaladt és elbújt. Próbáltam azt,hogy kitettem a lavórban a vizet,hogy majd megszagolja és belemegy,de nem megy. Vagy meg kellene határozottan fognom lezuhanyoztatni, görény samponnal bekenni majd megint lezuhanyoztatni. Nem akarom,hogy stresszként élje meg a fürdetést.
2011. jún. 22. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk az utóbbi verzió működik,mivel utálják a vizet.Lényeg,hogy minél határozottabban és gyorsabban csináld,minden legyen kéznél.A végén hagyd,hogy maga törölközzön meg,és ha kirohangálta magát(mert fog),akkor adj neki jutalmat,pasztát,falatot,csokit,bármit,amit szeret.Utálni fogja szegény az egészet,de egy évben kétszer csak muszáj kibírnia:)
2011. jún. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az előttem író módszere, bejön, de nagyon nagyon nagy STRESSZ-t okoz az állatnak!! És ez állattól függ, tehát nem 100%-de ha ezt csinálod, és közben látja az arcod, ezt az élményt veled fogja összekapcsolni, és lehet hogy mikor simogatni akarod, menekülni fog!
2011. jún. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!