Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hasmarsos a törpenyulam. Mit...

Hasmarsos a törpenyulam. Mit ne adjak nekik?

Figyelt kérdés
Nyúltápot kapnak, almát, uborkát, répát, szénát, gyümölcsös rágórudat, viszont van egy kis házikójuk nagyon kemény kartonból, azt is megkezdték és rágcsálják. Lehet, hogy attól van? Már kivettem tőlük, de ha mégse múlna el, mit ne adjak nekik? Vagy lehet, hogy csak túl sokat ettek? Egész nap rágnak valamit.
2010. nov. 28. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a gyümit, zöldséget frissen adod nekik, lehet attól van... nem hiszem, hogy a kartontól. Barátnőmnél a nyuszi a tapétát ette le egy naaaaagy részen, és semmi baja se lett tőle.

Szerintem elmúlik magától, de a gyümi-zöldség legyen fonnyasztott!

2010. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én tegnaptól vagyok nyuszitartó, az én nyuszimnak ma reggel volt hasmenése, mert az előző gazdinál kevesebb zöldséget kapott, mint nálam. Estére már helyreállt. Csökkentsd a zöldségmennyiséget, ha attól sem múlik el, doki.
2010. nov. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!