Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Melyik hangosabb? Tengerimalac...

Melyik hangosabb? Tengerimalac vagy Dzsungáriai törpehörcsög?

Figyelt kérdés
mármint éjszaka.vagy igazából úgy egyáltalán!
2010. dec. 1. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
A hörcsög rág, a malac visít... Döntened neked kell...
2010. dec. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát sokat segítettél.... azért írtam ki hogy mondjátok meg hogy melyik hangosabb!!!:S
2010. dec. 1. 11:09
 3/8 anonim ***** válasza:
90%

a hörcsög nagyon csendes, kivéve ha el kezdi az edzést a kerékben:) de én éjszakára kiszoktam venni tőle!

A tengerimalac visít, méghozzá elég idegesítő hangon. Rágja a ketrecet, szóval hajjaj.:S Egyszer volt tengerimalacunk többet sem kell:S:S


22L

2010. dec. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nővéreméknek van tengerimalacuk, és ha éhes visít és rágja a ketrecet. Az emeleten vannak, de ha éhesek, azt hallani lent a folyosón is. Nálunk hajnali 4-kor kezdik a napot naaaagy "csipogással", hogy ők már pedig enni akarnak. De ettől függetlenül aranyosak. Mikor nekem volt törpehörim, én éjszakára kiraktam a szobából, mert ha nem is volt bent nála a forgója, akkor a ragasztót rágta (ahol a két üveglapot összeragasztották), meg az üveget kaparta.
2010. dec. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem mindkettő van.A malac éjszakára bent van,csak eszeget meg sétálgat,és reggel mikor felkelek,van hogy ő még alszik.Éjjel egy hangja sincs!

A hörcsögöm viszont a szobán kívűl van,mert pakolgat,matat,ilyesmi,az zavaró éjjel.


Szia!

2010. dec. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindkettő van itthon. A malac ahhoz van szoktatva, hogy este 8 körül kap bőven enni szénát és zöldséget/gyümölcsöt, aztán egész éjjel csend van, legközelebb reggel, ha felkeltünk, kap magokat. Nem zajong, csak rágcsál, jön-megy a ketrecében.

A hörcsög ellenben egész éjjel rámol, kerekezik, ropogtat, átrendezi a ketrecet, odébbtolja a házikót, egy kupacba hordja az almot, a magokat felcipeli a csőrendszerébe és a másik oldalon pergetve ledobálja :), szóval lényegesen zajosabb. Viszont a malac visit, ha meghallja, hogy hazajössz, ha elfelejtesz a megszokott időben enni adni, játszani, stb., míg a hörcsög csak csendben tesz-vesz a ketrecében. Másféle zajok és máskor. Döntsd el, hogy neked melyik elviselhetőbb.

2010. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
25%

A tengerimalac szerintem csendesebb és jobb is.


[link]

2010. dec. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Utolsó!Magadról küldtél képet? :-)Ki kiváncsi rá?
2010. dec. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!