Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Törpehörcsög vagy tengerimalac?

Törpehörcsög vagy tengerimalac?

Figyelt kérdés
A lányomnak lesz(12éves).Feltételek:Csak 1 lehet belőle és simogatható kell hogy legyen.Segítsetek légyszi
2010. júl. 13. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:

egy kislány tengerimalac

Azért tengerimalac, mert lehet simogatni, kiengedni, stb. és azért kislány, mert ha tegyük fel egyszer meggondoljátok magatokat, vehettek mellé egy másik kislányt. A két fiú összeverekszik, a lányok könnyebben barátkoznak.

2010. júl. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a törpehöri általában harap
2010. júl. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Tengerimalac, mert azt tényleg lehet simogatni és szelidíteni.


A törpehörcsög elpusztul, mire a kislány szívéhez nő. :(

Ez több ismerősömnél volt már így...

2010. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tengeri malac
2010. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
tényleg simogathatóbb a tengericoca, de!: iszonyatosan büdös tud lenni! én kb 3 hónapja passzoltam el az enyémet. naponta takarítottam, mégis nagyon büdös volt, mert sokat pisilt+hangos is. nekem eleinte csak akkor visított, ha éhes volt, de utána már folyamatosan.
2010. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De úgy halottam hogy a tengerimalacok meghalnak attól hogy ha egyedül tartják őket?Ez bekövetkezik ha nagyon nagyon sokat foglalkoznak vele?
2010. júl. 13. 20:08
 7/10 anonim ***** válasza:
arany hörcsög az 4évig élt nekem és alapbol szelid volt és aranyos játékos volt kis aranyos okos állat az arany höri nem szabad fürdetni hisz meg nyalja magát és fürdik ott és az jo kis aranyos szval arany höri
2010. júl. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

szerintem ha a kettő közül választani kéne, akkor törpehörcsög!!! az én húgaim imádják őket, főként a 8 éves kishúgom..

bár én 12 éves kislánynak kutyust ajánlanék, mert őt tudja ide-oda cibálni, játszani vele, és megtanulna gondoskodni egy kisállatról. :)

2010. júl. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nem halnak meg attól, ha egyedül tartod őket, de mint neked is, neki is jó, ha van egy társa. itt olvastam, hogy valaki hörcsöge 4 évig élt. az csak szerencse, a hörcsögök átlagosan 1-1.5 évig élnek. tudom, mert most 2 roborovszky törpehörim van és volt elég sok. a legidősebb volt közel 2 éves.
2010. júl. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
(hatodik vagyok)én hörim élt 4évig szegény karácsonykor halt meg de na aranyhöri :D az a legjobb fiut vegyél és akkor jo nem hal meg egy ideig lesz 16éves mire meghal szval azt vegyél
2010. júl. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!