Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ki, és miért gondolja hogy az...

Ki, és miért gondolja hogy az ivartalanított nyulak egészségesebbek, és tovább élnek mint nem a nem ivartalanított társaik?

Figyelt kérdés
Most csak a BAKOKRA gondolok,szal nem a szülés vagy ilyesmi! =)
2010. dec. 1. 16:40
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
bocs 2x írtam nem-et.
2010. dec. 1. 16:42
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Van még ötleted hogy milyen formában fogod az állatok herélését analizálni?(önmagad által!!)Anyám borogass!!Ezt a gátlástalam nyomulást!!
2010. dec. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%

Hú de ismerős kérdés!!Nem volt még ma?

Aki azt állitja hogy tovább élnek az vagy téved vagy hazudik!Melyik szakfolyóiratban olvastad?

Javaslom hogy aki ezt sugallja Neked az heréltesse ki sajátmagát és soká fog élni!!(ha szerinte ez igaz!!)

2010. dec. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

A bakoknál a hererák okozhat főként problémát. Az erős ivari viselkedés, stressz azonban náluk is kifejti kártékony hatását.

A bak viselkedése pedig nem csak, hogy nem hagy alább, de még fokozódni is fog! Ha ez lett volna a fő ok, amiért fedezzen a bakunk, gyorsan felejtsük el.

ivartalanítás pozitív tulajdonságai:

◦a hormonfüggő ivaros viselkedések megszűnhetnek, ezáltal valóban szobatisztaságra nevelhető a nyuszi

◦ivarszervi betegségek kockázatának csökkentése

◦nem kívánt szaporulat megelőzése

◦akár több nyuszit is tarthatunk együtt

◦a nyuszi nyugodtabbá, kiegyensúlyozottabbá válik.

2010. dec. 1. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
25%

ma 16:57-hol olvastad ezeket?Mert ezt csak a Te hozzászólásaid által van megerősitve!Ha belinkelsz erről valahonnét egy szakmai cikket akkor elhiszem és bocsánatot is kérek!

Ha azonban nem akkor amit én- és még más is -elmondott Neked értelmesen délelőtt ahhoz tarthatod Magad!

2010. dec. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

elég sok helyen hallottam már erről pl a tvben az animal planeten!

de reméltem is h ne igaz!!!am.!

És kednes eslő nem ilyen hangnemben kllene beszélgeni!! ajánlom!

2010. dec. 1. 17:14
 7/20 A kérdező kommentje:
16:57-es köszi,legalább te normális módom írtad le! =)))
2010. dec. 1. 17:18
 8/20 anonim ***** válasza:
45%
engem aztán teljesen hidegen hagy a véleményed, gondolom nyulad sincs, de ha van is, kinn a sufniba, vagy az erkélyen egy ketrecben, de az állattartás nálam egy pöttyet máshogy néz ki, az én nyulam szabadon van a lakásba... megszünt az orrfacsaró bűz, a jelölő bogyók, mostmár nem megb@szni akarja a kutyát, hanem játszik vele, sokkal nyugodtabb, nem olyan erőszakos, állandóan jön simiztetni magát stb. a másik fele, hogy biztos nagyon kellemes lehet, ha rajtad van a kangörcs, dugni meg nem tudsz:S:S
2010. dec. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2010. dec. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%
16:48-as. Délelőtt is butaságokat írkáltál, ahogy most is, miért hallgatna rád? Amúgy ahhoz a kérdéshez szóltak hozzá mások is, érvekkel alátámasztva, de úgy tűnik ezek fölött nagyvonalúan átsiklasz és csak szajkózod a magadét. Ha az összes állatorvosi szakvéleménnyel szembe mész és szerinted rossz az állatnak az ivartalanítás akkor ne ivartalaníttass, a szíved joga. De hagyd békén azokat akik szerint ez hasznos és jó dolog.
2010. dec. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!