Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A táncoló egér is annyira...

A táncoló egér is annyira hangos mint a hörcsög?

Figyelt kérdés
2010. dec. 2. 08:22
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

oké!köszi a válaszokat!

Dzsungi höri mellet döntöttem!de tudom furi de még van egy esélyes.....amerikai törpemalac(minipig)Léci segítsetek dönteni!!!

dzsungi höri vagy amerikai törpemalac?????:(

2010. dec. 3. 08:24
 12/14 anonim ***** válasza:
Nos,akkor én írok egy harmadikat.Törpe hörcsög.Nekünk van,nagyon édes,kevés gond van vele.Éjjelre át kell tenni az ilyen éjjeli állatkákat egy olyan helyre ahol senki nem alszik,s akkor senkit nem zavar.A miénk éjszaka forgatja a mókuskerekét.
2010. dec. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 199303 válasza:
ha ez a ketö közöt gondolkozol akor semikép ne az a hörcsög nagyon harcias az a fajta sajna ugyhogy inkáb a malac:)
2010. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem táncolóim vannak, már lassan 15 éve.... Szerintem egyáltalán nem büdösek (elég 1,5 hetente takarítanom) és a többi állathoz viszonyítva (van hörcsögöm, patkányom és sima egerem is, ezek mind rácsot rágnak, ugrálnak a rácson, nyikorgatják a kereket, stb) ők a legkevésbé hangosak. Annyit hallani, hogy futkorásznak a forgácson, az kicsit neszez, de semmi több. Terráriumba valók, így a ketrecet se rágják, a fogkoptató rúd rágcsálása pedig nem hangos.

Ha zajszint alapján döntenél, én őket ajánlanám.

[link]

2010. dec. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!