Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Kiderült hogy a lánynak hitt...

Kiderült hogy a lánynak hitt nyuszim fiú de én meg rózsaszín, piros cuccokat vettem neki. Nem ciki?

Figyelt kérdés
A hordozója is rózsaszín.Nem fognak megszólni miatta hogy fiú nyuszit rózsaszínben viszek?
2010. dec. 3. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

szerintem nem gond! mondjuk nekem a fiú cicáimnak van rózsaszín hordozója,de nem volt belőle még gond :D

2010. dec. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mintha bárki 10m-ről ránézésből kiszúrná a nyúl nemét, max aki nagyon szakértő.
2010. dec. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én azt gondolnám, hogy félreneveled a nyuladat. Sajnálnám szegényt.
2010. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Hát,amíg nem kötsz rózsaszín masnit a tökére addig nem feltűnő.De miért nem adsz rá inkább halálfejes alsógatyát?Az kicsit férfiasabb.
2010. dec. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gfero ***** válasza:
100%
nem hiszem hogy a nyúl meg fog sértődni ,meg a többiek úgysem tudják hogy milyen nemű .nem hiszem hogy valakit is érdekelné hogy milyen szint adsz rá
2010. dec. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az én nyuszimnak minden alkalommal más nemet állapított meg az orvos, mikor vittük oltani. Már össze-vissza volt firkálva az oltási könyvén a nem jele :) Végül a baknál maradtunk, de volt nőstény is. Amikor nősténynek hittük, akkor is Félixnek hívtuk. Mindenki szórakoztatónak találta a történetet és nem cikinek. Ja, azért lett Félic, mert fél szemű volt, mikor elhoztam (nem kellett senkinek). Aztán az orvos rendbe hozta a szemét. Így a nősténynek hitt két szemű nyuszink Félix maradt :D
2010. dec. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!