Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szeretnék venni egy hörcsögöt,...

Szeretnék venni egy hörcsögöt, mennyibe kerül úgy minden együtt? Akvárium, hörcsög, kaja, meg ami még kell neki?

Figyelt kérdés
Kezdő tartó lennék, nem vagyunk túl gazdagok, de gondolom nem is olyan drágák:) Kolis vagyok, de anyum tudna nekik enni adni hétközben, hétvégén, meg szünetben itt vagyok. Meg végzős vagyok, vagyis idén érettségizem, ezért is több idő lenne rájuk. Anyum úgy vettem észre nem bánná, csak 2 cicánk van idebent:) Van zárt akvárium, ami védi a hörcsögöt? Mennyit érdemes venni? 1,2? És milyen árkategóriába mozog? Hozzáértők segítségét várnám! Köszi!
2009. jan. 17. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
hörcsög 400 ft akvárium 25 literes 3000 ft kaja fél kg 700 ft alom 5 kg 800 ft
2009. jan. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mennyit érdemes venni?

Egyet mivel nem szeretnek társas életet élni.

Ne lányt vegyél mert azok harapósak, a fiúk szelídebbek!=)

És ha javasolhatom Dzsungáriai törpehörcsögöt vegyél azok nagyon cukik!=) ( Nekem van egy kisfiú =) ha kiveszem és elfekszek az ágyon mindig odamászik a nyakamhoz és nyalja a nyakam =) ) Hát nekem durván kijött 4000Ft-ból mivel 2500Ft ( körül ) volt nekem az akvárium 600Ft a hörcsög a kaja 400Ft az alom 120Ft/zacsi

2009. jan. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj, ők tényleg nagyon édesek:) Valószínű ilyet veszek:) Hétfőn szétnézek Egerben (odajárok suliba), hogy milyen árban futnak:) Lehet magánembertől is venni? Itt van netán olyan?:)
2009. jan. 17. 22:14
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet már későn válaszolok...de mindegy.hátha elolvasod.


a hörcsög maga kb 500-700 ft között mozog.

Igen.van zárt akvárium,vagyis terrárium ami üveg és védi.


terrárium,hörcsög,faforgács,mókuskerék,hogy lemozogja a felesleget,és ha nem vagy otthon akkor se unatkozzon, kaja,


kb ennyi kell neki ^^


meg egy száraz,tiszta faág fogkoptatásra. :D


de ha googlebe beirod h hörcsög ketrec vagy terrárium,akkor megnézheted másik mit raktak be az állathoz :)


remélem még időben segítettem. :)

puszi

2009. dec. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát, már jó későn válaszoltál:) Mostmár jelenleg 6 hörim van, az egyik épp betegeskedik. Ketrecet választottam terrárium helyett, terráriumban 1x volt egy hajbakapás miatt az egyik, szegény nagyon megvadult 2 nap alatt.

Szóval köszi szépen a tanácsot, de már egész gyakorlott vagyok a témában:)

2009. dec. 23. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!