Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Jó az a forgács amit a szomszé...

Jó az a forgács amit a szomszédunktól kapunk (asztalos),? A dzsungáriai törpehöri és az aranyhöri párosítható?

Figyelt kérdés
2009. jan. 18. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek hozzá, de kapásból ez jutott eszembe: nem volt lakkozva némelyik fa, és akkor festett, lakkozott lesz a cucc, amit beraksz nekik. Nincs közötte kis fémdarab vagy ilyesmi, ugye?
2009. jan. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Persze! Teljesen tiszta forgács! Csak az megfelel neki? Nem kényes rá?
2009. jan. 18. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg egy picit poros lehet és tüsszög tőle!

Amugy meg nem párosíthó. Ezt már én is kérdeztem! Meg még egymás mellett se férnek meg próbáltam pedig nem egy nemüek tehát az aranyhöri lány a dzsungim fiú fújnak egymásra!

2009. jan. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsit rázogasd meg a por miatt, részenként rakd be, hogy érezd ha van benne valami durva darab, és a port rázd le. Szerintem akkor megfelelhet neki, de eleinte figyelj rá nagyon, és ha nem jön be neki vedd ki tőle.


De mondom, nekem nincs hörcsögöm, szóval csak leírom, hogy szerintem mi van :)


És én is mindenkitől azt hallom, hogy ilyen hörcsögök vannak nekik, de KÜLÖN.

2009. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

szia!

mi is ilyen helyről hordjuk a forgácsot.azért nézd át amikor belerakod a terráriumba, mert én egyszer azon kaptam a degumat hogy 1 cigicsikket rágcsál. összeseperték vele.de volt olyan hogy szeg volt benne.

2009. jan. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is ilyet használok,de nem árt átnézni mikor beburitd neki.
2009. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!