Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Van egy 2 éves japán táncolóeg...

Van egy 2 éves japán táncolóegerem és haldoklik már vagy 2 órája Mit csináljak vele, hogy ne szenvedjen? Nem tud lábra állni és nagyon nehezen veszi a levegőt.

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 12:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
21%
Hát vagy állatdokihoz viszed, és ott meggyógyítják/vagy elaltatják, attól függ melyiket kell, vagy te magad végzel vele. Ha van hozzá gyomrod, akkor egyszerűen csapd fejbe, mondjuk egy kalapáccsal. Ha nincs, akkor tedd be a mélyhűtőbe, elvileg a kihülés az egyik legfájdalommentesebb halálok egyike. Ezenkívűl bármi más is szóba jöhet, ami tényleg azonnal megszabadítja a szevedéseitől...
2009. jan. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4%
Hát nem is tudom:)? Lehet jobb lenne ha földhöz csapnád,és nem szenvedne!Az lenne a legjobb!Vagy adj neki mesterséges légzést:-))
2009. jan. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Én nem birom megölni:(

Anyám meg azt mondta h az orvos kiröhögne ha elvinném h altassa el.

Egyébként lebénult teljesen a hátsó fele, nem mozog egyik hátsó lába se és a farka se.

2009. jan. 19. 13:19
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
dehogy röhögne ki.leht még meg s tudja menteni.mindenesetre ne öld meg szerintem.irj,hogy mi volt.
2009. jan. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
98%

Vidd orvoshoz, meg fogja érteni, és elmondja mit tud tenni.

Nekem egyszer a kutyám szenevedett, hosszú történet, mindenesetre a doki az elaltatást javasolta, mert nagyon drága lett volna a kezelése. :-(

Oké hogy ez más, de szenvedés-szenvedés.

2009. jan. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
szerintem az állatorvos kiröhögné:-))azt mondaná adja oda a macskának:))hagy játszon vele.csak egy egér!!!!!!!!!!!!!!!!!
2009. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem röhögne ki az állatorvos, neki nem csak kutyákkal és macskákkal kell foglalkozni, hanem minden háznál tartott állattal. Úgyhogy vidd el hozzá mindenképp, ne hagyd hogy szenvedjen. Ha úgy tartja jónak, el fogja altatni, de én személy szerint a halált el tudom fogadni, de a szenvedést nem!
2009. jan. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Felháborító, hogy miket írnak itt egyesek! Ez a kis állat valakinek egy kis kedvence, akit szeret. Hogy lehet ilyeneket írni?

Az állatorvos egyáltalán nem neveti ki! Lehet hogy segíteni is tud rajta, ha pedig nem, akkor elaltatja, hogy ne szenvedjen szegényke... Írd meg hogy mi lett vele, és vidd el orvoshoz szerintem.

2009. jan. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy pókot látsz szenvedni,azt is elviszed?Mert szegényke háziállat:-)))
2009. jan. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
73%
Tudom mit érzel nekem is volt egy hörcsögöm(több is), de egyet amikor elvittem volna orvohoz nem volt otthon. Persze meghalt szegényke és nagyon bámtott. Nekem nincsenek igazán barátaim, úgyhogy nagyon fájt, amikor elvesztettem. Szerintem, hagyd, h "természetesen, magától haljon meg"
2009. jan. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!