Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Milyen emberi "rágcsát" (pl....

Milyen emberi "rágcsát" (pl. ropi, keksz) lehet adni a hörcsögnek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 19. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
70%
Úgy tudom szabad nekik ropit adni:)
2009. jan. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát... inkább NE!!! Vagy legalább a sót szedd le róla egy szálig!

Nekem nagyon régóta vannak hörcsögeim, háztartási kekszet szoktam nekik adni, vagy max. győri édest, de sós ropit, vagy csokit még sose mertem adni.

2009. jan. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
semmilyen állatnak nem szabadna ilyeneket adni. ha azt akarod, hogy sokáig éljen, és egészséges legyen, akkor csak egészséges, természetes táplálékot, zöldség, gyümölcs, hörcsögkaja.
2009. jan. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Répa,alma,dió,mogyoró,saláta,sóska!!

De sós dolgokat ne adj neki mert felpuffad a gyomruk és meghalnak! :S

2009. jan. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha, ha adsz jutifalatként semmi baja nem lesz - vedd példának a házi egereket. Ha kinyúlnának ezektől, teleraknám a házat csokival meg ropival és nem kéne egércsapdáznom meg macskáznom.
2009. jan. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem a biztonsag kedveert ne probalkozz vele. jutalomfalatot keszithetsz egeszseges etelekbol is(gyumik, lehet kapni az uzletekve hori finomsagokat is)
2009. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
5. válaszoló: természetesen nem rögtön fordulnak fel tőle, hanem nem lesznek olyan egészségesek.
2009. jan. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én teljeskiörlésű tönkölybúzás ropit szoktam adni nekik néha, de egyébként szerintem az a legnagyobb jutalom nekik ha egy kisdarabka túrót vagy sajtot kapnak:)
2009. máj. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem jó ha hörinek lisztes kaját adunk neki mert felpuffadnak tőle
2009. aug. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!