Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Bármilyen hörcsögnek lehet...

Bármilyen hörcsögnek lehet adni édességet? Pl: piskóta, keksz stb. Mit nem szabad neki enni adni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 4. 12:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Pl. krumplit meg ilyesmit ne nagyon mert felfújódhat.
2009. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, bármelyiknek. szeretik is, de csak keveset szabad, mert ugye ők elraktározzák a pofazacskójukban és akkor az tönkreteszi a fogukat (mármint a csoki és édesség estében). A háztartási kekszet is szeretik. A K betűsökre mondjék, hogy attól felfújódnak, (karalábé, főleg:káposzta, karfiol), de a krumplira nekem azt mondták az állatkereskedésbe, hogy az burgonya, úgyhogy az mehet. Adok is neki, nincs is baja tőle. De rengeteg mindent megesznek. Szőlő, alma, körte, udorka. A banánt nagyon szeretik.
2009. szept. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen lehet adni.én is adtam nekik.

adhatsz nekik banánt,almát,gyümiket,és zöldségeket,de a kekszből ne adj sokat!ha csokit is adsz neki,abból se sokat,mert elromlik a foguk,vagy meghalnak.elég egy kocka a csokiból.

2009. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Soha nem adtam még nekik. És egyáltalán nem értem minek édes műhülyeségekkel kínálni őket amikor rengeteg természetes csemegét gyűjthetsz ha kedveskedni akarsz nekik. Ha meg fogkoptató, a lakáson belül található dologban gondolkodsz, akkor inkább száríts meg egy szelet kenyeret és azt add de csak ha nem penészes, arról legalább kb tudható miből van...

A csokit meg végképp nem értem...

2009. szept. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
hörcsögnek szigorúan tilos adni csokoládét egyrészt mert rontja a fogaikat és könnyen elhízhatnak és ez májelzsírosodással jár ami a kisállatokra nézve halálos is lehet gyümölcsöket nyugodtam adhatsz felsorolom őket:krumpli,alma,dinnye,banán,körte,répa,petrezselyem,tökféléket kivéve padlizsán ha kérdésed van nyugodtam írj mert mi évek óta tenyésztjük ezeket az állatokat!
2009. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Édességet?? Rengeteg finom csemege van nekik az állatkereskedésekben.Mondjuk háztartási kekszet ehet, az enyém is szerette nagyon.
2009. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen csak az ilyen lisztes sütiktől kekszektől is lesz baja mert pl megeszi a kekszet iszik rá vagy eszik rá uborkát vagy dinnyét és a folyadék megdagasztja a hasában és fenekét elzálja és nem tud majd kakilni
2009. szept. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!