Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mivel etetitek a dzsungáriai...

Mivel etetitek a dzsungáriai törpehörcsögöket? Többi lent.

Figyelt kérdés
Úgy értem én 2 fajta tápot szoktam nekik keverni, meg alma répa, uborka,saláta. Oldalakat nem kérek belinkelni mert van hörcsis oldalam lementve. Pl azt sehol se találtam h rucolát ehet-e. És ezért érdekelne hogyan etetitek. Köszönöm
2010. dec. 9. 23:16
 1/5 Norczy ***** válasza:

én Vitacraft tápot adok nekik, rágcsálórudat, dropsokat, almát,répát, céklát(de csak keveset), brokkolit, mangót,görögdinnyét, sütőtököt(bár ezt nem szerették),paradicsomot, kevés salátát,sajtot, lisztkukacot. Ilyen "extrém" dolgokat nem szoktam nekik adni, mint a ruccola. :)

Próbálok mindig változatosan enni adni nekik.

2010. dec. 9. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A brokkolit szeretik?
2010. dec. 9. 23:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Én banánt akartam adni de nem nagyon ették. Meg körtét. Az ízlett főleg a fiúknak, csak olyan hamar bebarnul.
2010. dec. 9. 23:37
 4/5 Norczy ***** válasza:

a banán nemszokták szeretni :) a körtét a k-betűs babonából nem merem nekik adni :) az enyémek szeretik a brokkolit(bár erre én is 1 video alapján jöttem rá). Lehet esetleg szedret is adni nekik.

Én általában ezeket szoktam adni nekik(1 dzsungáriai és 1 angóra höri)amit az előbb is leírtam. :)

2010. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Norczy ***** válasza:

remélem sikerül belinkelnem:

http://www.youtube.com/watch?v=SMWi7CLoZ2Q

innen vettem a brokkoli tippet :0)

2010. dec. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!