Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Ha én csincsilla ketrecben...

Stverteczki Roland kérdése:

Ha én csincsilla ketrecben bekennék mindent körömrágás elleni lakkal az árt a csinijeimnek?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 16:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem igen. miért? nagyon rágnak? :D
2010. dec. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
igen nagyon és már aig tudunk tölük aludni de sajna nem tudjuk öket kirakni a hálóbol...
2010. dec. 10. 16:26
 3/11 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen rágóka szerű valamik.Próbáld ki azt!
2010. dec. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

van nekik bennt de nem azt rágják

most minden éjjelre ki vannak költöztetve az elötérbe..

2010. dec. 10. 16:30
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kéne. Próbáld meg jól lefárasztani őket este, mielőtt lefekszel, tegyél be nekik fa rágókákat, vagy fogkoptató "követ", ha semmi nem használ, akkor esetleg próbáld meg citrommal bekenni a rácsot.
2010. dec. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
már a citromot probáltuk de nem használ mert lenyalják ás utánna folyt.köv. amugy meg van nekik bennt minden faág, függőágy, két polc, lefolyócső meg ilyenek. és van hogy 1-2 órát is kivannak engedve....
2010. dec. 10. 16:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Háát, akkor füldugó? :) Sajna ez van, a csincsillák éjszakai állatok.
2010. dec. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Igaz nekem nem csincsillám van, hanem holland törpén, ő is ilyen volt... Próbáltad már azt, hogy hússal, vagy szalámival kened be a rácsokat? De állítólag az ecet is jó (barátnőmnek az vált be.) Nálunk azóta nem csinálja amióta lefekvés előtt kap egy vastag karton darabot, azzal el van... Amúgy ha néha-néha rátört az éjjeli rácsrázás, nem foglalkozom vele és megunja.
2010. dec. 10. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Unatkoznak. Te is a rácsot rágnád, ha folyton be volnál zárva egy kis ketrecbe.
2010. dec. 11. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 P.Vik ***** válasza:

ezzel sajnos nem tudsz mit csinálni...a génjükben van....a leghatásosabb, ha lefekvés előtt egy jó órát futtatod őket.

Akkor megnyugszanak, csak az a baj,hogy nem sokáig...de idővel megszokod és nem kelsz fel rá:D

Vagy ha szerencséd van, akkor felveszik az életritmusod és akkor kelnek, akkor fekszenek amikor te:D

a lakkal amúgy megölöd őket....mérgező...te se nyalogatod...

2010. dec. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!