Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Degu! Mostanában nagyon...

Degu! Mostanában nagyon furcsán viselkedik a degum! 6 hónapos és egy hónapja elkezedett veszekedni a nagyobbal majd leharapta az egyik ujját. Kamaszkor?

Figyelt kérdés
külön válaszottam Egész nap csipog még akkor is ha a másikat is beteszem Ha beteszem akkor meg ráugrik a másikra mintha pározni akarna Az eladó azt mondja h kamaszkor. Ezmi?
2010. dec. 13. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem írtad le hogy milyen neműek, de feltételezem mindkettő hím, mert azok szoktak verekedni. Akkor viszont felnőtt a kicsike. Ivarérett lett és a párzási késztetésének tesz eleget. A rivális hímet próbálja elüldözni, a nőstényeket pedig meghágni.
2010. dec. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja azt véletlenül nem írtam.az a gáz hogy lány mind2 és csak kettő van..akk itt mi a helyzet?
2010. dec. 13. 15:30
 3/3 anonim ***** válasza:

O_o nekem is volt degum, és nem csináltak ilyet. nem lehet, hogy ivaréretté vált, ás hirtelen a hormonok... hm...amugy a deguk sokszor szoktak verekedni!

együtt vetted őket? ha nem, mennyi idje vannak együtt?

2010. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!