Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Miért olyan kicsi a hörcsögöm?...

Várhelyi Sándor kérdése:

Miért olyan kicsi a hörcsögöm? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés
Az anyja nagy volt,egy felnőtt kézhez mért nagyarasznyi méretű volt,ő pedig( 1 hónaposan )akkora ( gyerkkézhez mérve)mint egy hüvegujj.Ez mért van?
2010. dec. 19. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
számolj utána, egy hónap az négy hét, nem sok
2010. dec. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de túl kicsi! a testvérei 10-cmrel nagyobbak
2010. dec. 19. 20:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerinem valami rendelleneséggel született.Lehet nem fog túl sokáig élni.

De az is lehet nem jut elég élelemhez,elnyomja a többi.

2010. dec. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Platypus ***** válasza:

Tehát van egy hörcsögöd, ami egy hónaposan 5-6 centi, míg a testvérei 15 centisek? Ha az aranyhörcsögöt nézem, akkor a 6 cm teljesen normális méret egy egy hónaposnak, a 15 meg egy kifejlett állatnak. Ha a testvérei egy korábbi alomból vannak, akkor ez így normális. De ha egy alomról van szó, akkor pontosabban le kéne írnod mi merre hány méter, mert amit most le lehet szűrni a kérdésedből az sehogy se jön ki.


De ha a méretektől eltekintek, akkor sokféle oka lehet annak, hogy egy pici kisebb az alomban. Lehet hogy ő a túl sokadik szerencsétlen pici, amelyiknek nem jutott elég tápanyag az anyaméhben vagy nem sikerült elég tejhez jutnia. Születhetett fejlődési rendellenességgel, vagy lehet hogy gyengébb az immunrendszere. Adjatok neki vitamint, pl. calo-pet paszta, és extra adag fehérjét, pl. sajtot vagy főtt tojássárgáját.

2010. dec. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ő nálam van egyedül .azért vettük ezt mert nagyon megsajnáltam.az egyik gyerek el akarta vinni de én megelőztem....kössz a válaszokat....nem fog elpusztulni!remélem....
2010. dec. 20. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!