Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A hörcsög ehet hagymát?

A hörcsög ehet hagymát?

Figyelt kérdés
Csak azért szeretném megtudni,mert sehol sem olvastam,hogy szabad/nem szabad adni neki. Előre is köszönöm!
2010. dec. 21. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát,még nem olvastam seholsem,de szerintem nem :S :D
2010. dec. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem szabad! Nem tesz jót a gyomruknak.
2010. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a válaszokat!
2010. dec. 21. 20:09
 4/13 anonim ***** válasza:

szerintem tuti nem ehet!

A hörcsög étrendje legyen változatos. Alap tápként a kereskedésekben kapható, kifejezetten hörcsögök számára készült magkeverék megfelelő, emellett adjunk naponta legalább egyszer friss zöldséget és gyümölcsöt. Adhatunk szinte mindent, brokkolit, répát, uborkát, almát (a magját ne), körtét, szőlőt, de ne adjunk nekik krumplit, káposztát, babot, karfiolt, karalábét, sem erős paprikát, hagymát, citrusféléket. Zöld salátát csak limitált mennyiségben kínáljunk. Hetente adhatunk kevés fehérjét (főtt csirkehúst, sajtot, natúr joghurtot, tojást, száraz macska vagy kutyatápot). Cukros ételeket semmiképpen se adjunk nekik, mert könnyen diabétesz alakulhat ki! Az el nem fogyasztott zöldséget és gyümölcsöt vegyük ki, mert ha megpenészedik, betegséget okozhat

2010. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem ehet!

Gyomorproblémákat okozhat!

2010. dec. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Szerintem se adj.
2010. dec. 22. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én vagyok az első válaszoló :(


ma reggel meghalt a hörim :'(

2010. dec. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom szegényt :(
2010. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is sajnálom a höridet:(

Nekem is ez a második,az első törpehöri volt,ő fél évesen elpusztult,mert rákos volt.:(

Részvétem.

2010. dec. 22. 21:03
 10/13 anonim válasza:
Részvét.:(
2010. dec. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!