Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Gömb vagy mókuskerék?

KritikaMester kérdése:

Gömb vagy mókuskerék?

Figyelt kérdés
Törpehörcsögnek vásárolnám...gömb v. mókuskerék?várom a véleményeket...
2010. dec. 22. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
kerék mindenképpen. A gömbben bepánikolnak, összepisilik és körbekenik ami gusztustalan, ők se szeretnek a saját pisijükkel kikent gömbben lenni, de nem tudnak kimenekülni belőle. A kerék mindig bent lehet és akkor megy ki-be ha akar. Időbe telik, de megtanulja használni.
2010. dec. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

A gömb nem azért van, hogy amíg a ketrecet tisztítjuk a hörcsög ellegyen magában? Szerintem állandó mozgának a mókuskerék jobb. És nem kell vele annyit foglalkozni.


Sőt egy kis áttéttel és generátorral a mozgási energia elektromos árrammá is alakítható ;)

2010. dec. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Enyémnek van mind2.A kerék annyiból jobb h. egyedül is el van vele. AH meg ráérek vele játszani akk beteszem egy 10-15 percre a gömbbe!! :)
2010. dec. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát!
2010. dec. 22. 17:39
 5/7 gfero ***** válasza:
a mókuskerék sókkal jobb
2010. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Brigi ^^ ***** válasza:
A gömbben bepánikol és sehova nem tud elbújni vele. A mókuskereket nagyon tudják élvezni, de ha azt veszel, akkor olyat ami egy összefüggő műanyag lap, mert ha rácsos, akkor abba beszorul a lába, ügyetlenkedni fog csak. (legalább is az enyém ezt csinálta)
2010. dec. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nem értem, ha ráér valaki játszani vele akkor miért kell gömbbe rakni? volt hörim, kiraktam a földre, elfutkározott, én figyeltem rá, minek a gömb? nem hiszem hogy élvezi szerencsétlen.

a mókuskerék viszont jó, ha rájön hogy kell tekerni akkor utána le sem lehet állítani

2010. dec. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!