Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Hogyan szoktassam hörcsögömet...

Hogyan szoktassam hörcsögömet a mókuskerék használatához? És elég vad természete van, hogyan szoktathatnám kézhez és hogy ha kiveszem, akkor nyugodtan megmaradjon a kezemben? És hogyan szerettethetném meg vele a hörcsöglabdát?

Figyelt kérdés
2011. okt. 24. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha tetszik neki, használni fogja, ha nem, nem.
2011. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 zkriszti3 válasza:
Ezek szerint nem pici kora óta van nálad?A felnőtt állatokat nagyon nehéz szelídíteni,sokszor lehetetlen.
2011. okt. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
3 hónapos, előző gazdijánál 4en voltak testvérek, soha nem volt kézben előtte. Azt hittem meg tudom szelídíteni, de ha meg akarom fogni akkor harap, viszont ha mégis engedi akkor se marad nyugodtan a kezemben, hanem rohangászik, úgy kell kergetnem szinte, azt sem szereti ha simogatom. Meg lehet valahogy szelídíteni?
2011. okt. 25. 14:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én hörim először olyan erősen harapott!Mintha direkt a nagyon fájó részen harapott. Egy trükk van, ezt az eladó mondta: Soha ne adj neki úgy kaját hogy ő a tenyeredben van és a kaja is ott fekszik!

Én a mókuskerékbe a kedvenc kajáit bele rata és míg ott totojázot elindítottam a kereket, ettől rájött hogy működik és azóta imádja!

2011. okt. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan hörim az szíriai aranyhöri volt de ő az első héten nagyon sokat harapott meg gyorsan futott de ezek ellenére én mindig kivettem és pár hét után már nem is harapott és kézheszokott lett
2011. nov. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!