Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Mit tegyek a törpenyuszim...

Mit tegyek a törpenyuszim ketrecének aljára hogy az ne csússzon?

Figyelt kérdés
Műanyag a ketrec alja, és ahogy ki-be ugrál megcsúszik. Nem szeretném lealmozni az egészet, mert nagyon bevált hogy csak az alomtálcában van alom, ugyanis a nyuszi odajár. Valami természetes anyagra gondoltam, amit nem baj ha megrág. Azt hallottam ha így marad, akkor később ízületi problémája lehet majd, azt pedig nem szeretném.
2010. dec. 23. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet kapni tányér alátétnek vékony parafa lapot, esetleg az jó lehet. Talán Kikában vagy hasonló helyen láttam, kb. akkora, mint egy vágódeszka.

Azt mondjuk nem tudom, hogy ha megrágja, nem hullik-e apró darabokra..

2010. dec. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hello

műanyag zacsi :) széleire kövek

attól nem csúszik és én arra is használom hogyha kipotyog az alom/széna akkor arról csak leborítom takarításkor.

2010. dec. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

(Első vagyok) Esetleg vékony filc, ami nem bolyhos, hanem egész durva. Csak a széleit jól rögzítsd, ne tudja felszedni.

Műanyag zacsi..? Háát.. nem tom. :)

2010. dec. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Feláldoztok két régi pólót vagy törölközőt, szerintem az is bőven elég lesz (azért kettőt, hogy lehessen cserélni :)), de az is megoldás lehet, ha csináltok neki egy kisebb rámpát, hogy ne kelljen ugrálnia, ha ki-be közlekedik.
2010. dec. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi egy kisebb egyszerű lábtörlőt veszünk majd neki.
2010. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!