Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Megfelelő lenne számomra a...

Megfelelő lenne számomra a csincsilla?

Figyelt kérdés

persze csak tavasszal szeretnék csincsillát addig is minél többet szeretnék róla megtudni mert felelős gazdi szeretnék lenni pár kérdésem lenne:

elég lenne egy ekkora ketrec neki (

mérete: 64x45x100 cm)

ketrec leírása:

# Fém alomtál, ami még kihúzás közben is szökésbiztos (mókusoknál nagyon hasznos!)

# Belül vegyszermenetes felületkezeléssel (csak lenolaj)

# Belső rácsozás, nincsenek rágható élek

# Négy belső poccal

# Könnyen tisztán tartható, laminált hátsó fal

szerintetek jó ketrec?


este felé tudnék vele sokat foglalkozni 6-8 óráig kb


mit érdemes tudni a csincsilláról??(már a csinicsilla.info-t kiolvastam :))


2010. dec. 25. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
A csincsillát nem tanácsos magányosan tartani.Tudtad?Társas állat.Vegyél két lányt,vagy egy lány egy fiút.A munkatársam is egy csincsillával kezdte,azóta már 4-en vannak :)(nem szaporulat,hanem vette őket)
2010. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez alapján igen. :) Úgyis éjszakai állatok, úgyhogy pont jól jönne, hogy estefelé tudnál velük foglalkozni, a ketrec is jó. Csak annyi, amit az első is írt, hogy nem szabad őket egyedül tartani, de 2 ugyanolyan nemű is teljesen jól elvan egymással.
2010. dec. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

álló ketrecbe szeretnek lenni, szal a ketrec legyen 100 magas, mert mindig legfölül szeret lenni


én csillám olyan hogy szoktam vakarni a fejét meg a nyaka alatt, hasát, és így becsukja a kis szemét olyankor, és mindig adok neki egy mazsolát mert azt is imádja, de csak kézből pár szemet, nem sokat, nagyon kezes, cukorfalat kis édes állatka. Meg néha ki lehet engedni, hát ha elszalad és nem tudod megfogni, akkor érdemes beszerezni egy nagy hal hálót, azzal meg tudod fogni :) A lakásban viszont figyelni kell rá, mert szétrágja a kábeleket. Pl a fürdőszobában szoktam kiengedni, bár ott is rághatja a mosógép kábelét, de azt még eddig nem rágta meg.

2010. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!