Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Szerintetek mien nyulak lesznek?

Szerintetek mien nyulak lesznek?

Figyelt kérdés
van egy oroszlánfejű törpenyulam most kaptam az eggyik haveromtol nemrég. csak ottan véletlen kiszökött a ketrecböl és párosodott egy sima házinyúllal szerintetek lesz belő le vmi? vagy mien nyuszik lesznek belőle?
2010. dec. 29. 11:23
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Fogalmam sincs, de ha nem tetszene simán megeheted őket. Pörköltnek finom.
2010. dec. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudom a kérdésedre a választ, de ly-t illik használni...
2010. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
hát jó csak a törpenyül az kb 1kg körül van a házi meg kb3-3,5körül ugyhogy fogalmam nincs h mien nyulak lesznek belőle meg a törpenyül ien duplagénes az azt jelenti hogy a nem csak a fején meg a nyakán hosszabb a szőr hanem az egész teste ojan ugy néz ki mint egy szőrgolyó
2010. dec. 29. 11:35
 4/10 anonim ***** válasza:
nehogy baj legyen belőle :S nehogy elpusztuljon az anya nyuszi e miatt h a picik túl nagyokra nőnének a hasában kérdezd meg a dokit!!!
2010. dec. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Platypus ***** válasza:
Túlméretes, szimpla génes oroszlánfejű nyuszik lesznek. Állatkereskedésben sokszor ilyet árulnak rendes oroszlánfejű helyett.
2010. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
csak vajon nem fog belehalni a fialásba hogy tul nagyok lesznek a kisnyulak?
2010. dec. 29. 17:21
 7/10 Platypus ***** válasza:
Lehet, hogy lesz belőle gond, figyelj rá nagyon oda, amikor eljön az ideje, és ha probléma van akkor vidd az állatorvosi egyetemre. Ott ha kell, meg is császározzák. Mondjuk elég drága.
2010. dec. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát sztem a kettő között lessz a méret és közepes lessz a szőrük mérete. Ne otthon eljen a nyuszi, hanem állatorvosnál. Sztem több rá az esély, h komplikáció lép fel.

komplikáció esélyének százaléka: 68%

semmi gond esélyének százaláka: 32%


DE AZÉRT SOK SZERENCSÉT ÉS BOLDOGSÁGOT KÍVÁNOK!!!! :)

2010. dec. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nekem egy rex típusú törpe nyulam és egy házinyulam van és hasonló helyzetbe kerültem,mint Te. Nekem közepes méretű nyuszik születtek, az anya is eltudta intézni magának,minden rendben volt. De én is azt ajánlom, hogy figyeld a nyuszit és ha kell vidd el állatorvoshoz.
2011. jan. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát am igy gondolkodtam és sztem sem lehet olyan nagy baj hisz házinyúlnál sokszor szokták a kissebtermetű fajta anyákat óriásnyúllal pároztatni
2011. jan. 2. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!