Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Nyuszi az megfagy a nagyon...

Nyuszi az megfagy a nagyon hidegbe?

Figyelt kérdés
ma vettem észre h egy nyul szaladgál a kertünkbe..elkapni nemtudtam mert átszalad a szomszédhoz.. a hidegbe és a hóba hely nélkül nemfagy meg?
2010. dec. 31. 01:12
 1/9 Platypus ***** válasza:
100%
Ha vadnyúl akkor az a dolga, hogy ne fagyjon meg a hóban. Kirakhatsz neki valami kaját, csak nehogy a facsemetéket rágja meg.
2010. dec. 31. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nemtudom h vadnyúl-e . de h kerülne vad nyúl a város közepébe? egyébként raktam ki neki répát káposztát meg zellert.
2010. dec. 31. 01:18
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez igazán kedves tőled, de ebben a vad hidegben a magas víztartalmú zöldségek kővé fagynak.

Valami "szemestakarmány" kellene neki. Búza, kukorica, esetleg nyúltáp.

Lehet, hogy sosem látod többé a nyuszit, de ha látoda csapását, vagyis a nyomait a friss hóban, akkor tudod merre jár, és tehetsz ki neki egy kis takarmányt.

2010. dec. 31. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Üdv!

Nekem 7-8 évig volt egy mezei nyuszim itthon.

Nos ő speciel utálta a répát. Amit szeretett az a háztartási keksz és a nyúltáp. Télen is nagyrészt háztartási kekszen élt, pont ugyan úgy mint nyáron. Szóval száraz kaját tegyél ki neki. Azt nagy valószínűséggel meg fogja enni, ha arra téved ismét.

2010. dec. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A hörcsögöm nagyon szerette a háztartási kekszet, viszont a cukortartalmától kirohadtak a fogai :D Ezzel vigyázni kell :D
2010. dec. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Történelmünk legnagyobb horderejű kérdése.

Ha bizonytalan, hogy vad vagy szelíd, akkor adj neki szelídeknek járó kaját. Semmi baja nm lesz tőle.

2010. dec. 31. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Szia!


Igen, a nyuszinak is kell egy olyan hely, ól, ami védi a széltől, esőtől, de ha szabadon mozog a kertek között, biztosan talál helyet, hogy bevackolja magát. Egyébként a házinyuszik is ásnak maguknak üreget, ha van rá lehetőségük (tapasztalat), de fagyott földben ez nehézkes lehet...

árpát, nyúltápot tehetsz ki neki!

2010. dec. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
max nem mozog de nem fagy meg
2010. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
még mindig a kertünkben van adtam neki répát káposztát és kitettem 1perc múlva már ette is szal nemfagyottmeg amit kitettem neki..:d
2010. dec. 31. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!