Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » 1. Mi baja a tengerimalacomnak...

1. Mi baja a tengerimalacomnak? 2. Szabad a tengerimalacnak mézet adni? (én úgy tudom) LÉGYSZI NE haragudjatok, hogy 2 kérdést írtam.

Figyelt kérdés

Mindennap kiveszem, és megsimogatom. mostalában amikor kiveszem,simogatom-simogatom, és egyszercsak elkezd nyüszögni. Nem olyan boldogan, mint mikor uorkát kap, hanem csak úgy. És nem visít hanem úgy halkan nyüsuög.

Miért csinálja ezt??


2010. dec. 31. 21:39
 1/3 Angelus Lanx ***** válasza:

1. A nyüszögésnek csak valószínűleg hangulat változás az oka. Ezt kiválthatja a tél is nyugodtan, hiába van szobában, az enyém is teljesen nyugtalan ilyenkor. Nekem ezt a nyugtalanságot az oldotta meg, hogy csináltam neki egy sötét helyet ahol nyugodtan lehet és nem zaklatom őt simogatással csak 3-4 naponta. De ekkor is rosszul viseli.


2. Lehet neki adni, de nem ajánlott, mivel ragad és nem tudja megenni rendesen. Valami egyéb kajába belekeverve vagy otthon készített, magos sütibe belerakni, amit a sütőben összesütsz. Ilyen recepteket találsz az interneten!

2011. jan. 1. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mostanában az enyém is nyüszög,de csak a fiú, a lány ugyanolyan elégedetten berreg ha simogatom... a fiú nem,pedig elvileg semmi baja


majd elmúlik,hagyd békén kicsit



mézet magában nem eszi meg,csak összemaszatolja magát és fürdetheted

de pl a fogkoptató nekem mézes (ilyen magok összeragasztva)

2011. jan. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

mézet ne adj neki.....növelheti a cukorbetegség esélyeit


elégedettségét fejezi ki. E hangot hallatja, ha simogatják, és jól érzi magát. Halkan, ütemesen röfög akkor is, ha társaival sétál, járkál, jelezve, hogy jó a közérzete.


nem akarok könyveket írni a www.gemon.ro oldalon minden hasznos informásiót megtalálsz velük kapcsolatban

2011. jan. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!