Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Honnan vegyek tengerimalacot?...

Honnan vegyek tengerimalacot? Egy közeli kisállat boltból vagy inkább egy messzi helyről?

Figyelt kérdés
2011. jan. 7. 16:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Mikor én vettem az enyéimet, több helyen is szétnéztünk, persze attól függ, van-e valami elképzelésed, hogy milyet szeretnél. Szerintem az a lényeg hogy egészséges, élénk legyen és ne legyen félős. Ilyen szempontból jobban járhatsz, ha tenyésztőtől veszel, ott általában többet foglalkoznak velük, jobban kézhez vannak szokva. Eddig 3 malackám volt, és az volt a legkezesebb, amelyiket egészen fiatal korában vettem.
2011. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Minek mennél messzire ha van közel is,ezt nem értem.

Amúgy teljesen mindegy,csak nézd meg jól hogy melyik tünik teljesen egészségesnek,mozog,eszik normálisan stb Amelyik apatikus/gubbaszt bármi gebaszt látsz a testén azt ne vedd meg.

2011. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Platypus ***** válasza:
Tengerimalac tenyésztőtől. A bolti malacok származása kérdéses, sokszor beltenyésztettek és nem szelektálják ki a beteges vagy rossz természetű tenyészállatokat. Na meg egy bolti malacot neked kell megszelídítened a kezdetektől, a tenyésztőtől meg eleve szelíden kapod. Ha lány malacot veszel, a bolti akár vemhes is lehet, mert nem különítik el a nemeket.
2011. jan. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi
2011. jan. 8. 10:42
 5/6 Sziszi77 válasza:
Én az első malackámat kereskedésben vettem rá is faragtam mert beteg volt több mint egy hétig hordtam orvoshoz de meg gyógyult a kislány mellé tenyésztőtől vettem és ő sokkal szelídebb nem tudom hova valósi vagy de egy Zirci tenyésztő számát meg tudom adni ha érdekel ?
2011. jan. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi,már nem kell!!
2011. jan. 9. 12:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!