Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » Dzsungáriai törpehörcsögnek...

Dzsungáriai törpehörcsögnek tehetek be kókuszhéj búvóhelyet? Lehet valami baja, ha megrágja?

Figyelt kérdés
elég új vagyok még höri téren,kisállat-kereskedések oldalain látom,hogy kb minden állatnak ideális búvóhely,de félek,hogy ha megrágja,kerülhet valami olyan a szervezetébe,ami rossz neki,hiszen külföldről hozzák,hiába takarítom ki rendesen kifaragás után,ha van benne vmi (jah,igen..házi készítésűt szeretnék normális spar-ban vett kókuszból)...tapasztalatokat is szívesen várok
2011. jan. 8. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
a kókuszdióház nagyon megfelel de a házi kicsit rosszabb mert teljesen ki kell takarítani és le kell pucolni jó alaposan az nem baj ha megrágja .A hörcsögöt szerintem ne üzletben vedd hanem tenyésztőtől mert az üzletben sok a beltenyészetes hörcsög ami az apjával vagy anyjával párosuló gyerek vagyis vér fertőzöttek nagy részben mert nem válasszák külön de ha a googlebe beírod hogy dzsungáriai tenyészetek akkor ki ad sok tenyésztőt és azok mindent el mondanak.Én is sok tenyésztőt ismerek és mind nagyon kiváló vagyis a legmegbízhatóbbak az 2 a myhamster.ewk.hu és a auóra tenyészet a legmegbízhatóbb de emellett a dia tenyészet,vini dzsungi tenyészet,hamstergarden tenyészet stb... csak ennyit írj legalább a googlebe.remélem esgítettem ja és végülis semmi baja sem lesz és jó neki a kókuszdió odú neki.
2011. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ,hörim már van,tenyésztőtől persze,csak gondoltam változatosabbá teszem a kis kuckóját mert a wcpapírgurigáiban lakik,de hamar szétrágja és így mindig lesz hova eldugnia magát:)
2011. jan. 8. 23:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! aranyos lehet a hörcsid :D megkérdezhetem melyik tenyésztőtől vetted?:)
2011. jan. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nem én vettem,kaptam karácsonyra,így nemtudom melyiktől van,csak azt,hogy tenyésztőtől...mindárt kirakok egy kérdést,hogy mi legyen a neve^^
2011. jan. 9. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!